Hlavní navigace

Nové servery v portfoliu AdActive

[Tisková zpráva] Praha, 30. března 2011 – Společnost AdActive, s.r.o., třetí největší internetové mediazastupitelství a provozovatel reklamní sítě Elity network, opět rozšířila portfolio zastupovaných serverů – o Služby.cz, Ulékaře.cz, Šťastnéženy.cz a Primát.cz.

Sdílet

Portál Služby.cz není pouze přední český registr firem a živnostníků a kompletní katalog služeb a řemesel, ale také spolehlivý poradce a průvodce pro podnikání.S dvou­settisícovou měsíční návštěvností bude od dubna významnou posilou sítě Elity Network.

Informační portál Ulékaře.cz – zástupce z TOP5 webů zaměřených na zdraví, s nejrozsáhlejší lékařskou poradnou českého internetu – doplnil svou vysokou návštěvností a zacílením elitní síť společnosti AdActive. Primát.cz – studentský web a rozcestník vysokých škol je přírůstkem nového balíčku STUDENT Pack a nabízí nejen cílovou skupinu s výrazným marketingovým potenciálem.

Pack ŽENY v dubnu rozšíří server Šťastnéženy.cz – ženský web s dobře socioekonomicky situovanými čtenářkami.  „Rozrůstáme se nejen o nové klienty, ale i zaměstnance, a připravujeme řadu dalších novinek v oblasti internetové reklamy,“ říká Jan Vobecký, jednatel AdActive a obchodní ředitel Elity Network.

O agentuře AdActive s.r.o.

Mediální agentura AdActive zastupuje významné subjekty působící on-line – mezi její  klienty patří české mediální a reklamní agentury, významné internetové obchody i koncoví klienti. Tým odborníků má dlouholeté zkušenosti s realizací  marketingových kampaní na internetu. Nabízí komplexní servis, zhodnocení investic vložených do reklamy v podobě následných zisků, ulehčuje práci partnerským agenturám. Mezi klíčové produkty společnosti AdActive patří reklamní síť Elity network (www.elity.net) sdružující elitní servery dle přísných výběrových kritérií. Díky širokému spektru spolupracujících serverů umožňuje velmi přesné zaměření na vhodné cílové skupiny formou tematických nákupních balíčku AdActive Packs. AdActive je zapojena do služby VideoAd, umožňující prodej a spouštění video spotů v rámci internetových stránek sdružených do Elity network. Společnost AdActive je členem Sdružení pro internetovou reklamu (SPIR).

Další informace: www.adactive.cz. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).