Hlavní navigace

Nové služby od Email.cz - Kalendář, Adresář, Setup, Chat, Finance

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nové služby od Email.cz – Kalendář, Adresář, Setup, Chat, Finance

Jedná se osadu ojedinělých výkonných služeb s přívětivým a jednoduchým ovládáním k organizaci času a vedení osobní administrativy, přístupných prostřednictvím Internetu odkudkoli na světě. Kalendar.Email.cz – unikátní způsob vedení osobní administrativy. K dispozici je i verze kalendáře speciálně uzpůsobená pro ženy. V systému je začleněn TV program, je možné si nechat zobrazovat pořady vybraných televizí ve vybraný čas, či zasílat upozornění na tyto pořady na email, nebo i na mobilní telefon. Velmi zajímavou funkcí je práce ve skupinách, díky které lze v rámci skupin sdílet a zadávat záznamy v závislosti na nastavení členů skupin. Zobrazení kalendáře je možné v denním, týdenním, měsíčním a ročním pohledu. Dále je možný náhled na seznam úkolů a výpis událostí – všech, budoucích či minulých, s možností selekce na výročí a denní události a možnosti zobrazení v přehledném grafickém náhledu.

Zároveň s KALENDÁŘEM byly spuštěny i další služby, SETUP (centrální nastavení služeb z rodiny serverů Email.cz), ADRESÁŘ (správa kontaktů a skupin) a Chat na serveru. 30. května 2002 byl ve spolupráci se serverem Aliaweb spuštěn další server z rodiny Email.cz – FINANCE.

Nové služby – počínaje kalendářem – přináší našim uživatelům mnohem širší možnosti práce se serverem Email.cz a vzhledem k jejich uživatelské přívětivosti a jednoduchosti ze očekávat jejich vysokou návštěvnost.

Obchodní model serveru spočívá v nabízení nových a nekonvenčních reklamních ploch pro inzerenty s vysokým ohledem na zájem uživatelů. V dohledné době server Email.cz připravuje spuštění dalších služeb v rámci rodiny serverů Email.cz, které uživatelům budou přinášet mimořádnou zvýšenou přidanou hodnotu.

Team Email.cz
30. května 2002

Server Email.cz patří mezi nejstarší české a světové služby poskytující každému uživateli možnosti a výhody zcela zdarma. Za několik let působení si Email.cz získal více než 245 000 aktivních uživatelů.

Uživatelé mají k dispozici schránku o velikosti 10 MB, mohou pracovat s přílohami až o velikosti 4 MB, mohou používat přesměrování, upozornění i automatických odpovídačů. Server akceptuje zprávy v MIME formátu a umí dobře pracovat i s problematickými přílohami typu Uuencode. Server je skinovatelný, tedy umožňuje uživateli volit si vlastní grafické rozhraní.

Jako jeden z mála serverů používá Email.cz systém multipop, umožňující vybírat poštovní schránky na jiných serverech a ukládat je lokálně; server umožňuje pracovat s interní i externí frontou zpráv.

Email.cz nabízí i řadu dalších služeb, jako je Adresář, Kalendář, Zápisník, SMS, Chat, Diskusní skupiny a další.