Hlavní navigace

Nové technologické prostory společnosti T-Systems Czech Republic

[Tisková zpráva] 300 m2 pro ICT služby v datovém centru Chodov. Vybudováno v souladu s klasifikací Tier 4. Provozováno s dostupností 99,99 %.

Sdílet

Společnost T-Systems Czech Republic získala nové a moderní technologické prostory v datovém centru v Praze – Chodov. Prostory o ploše 300 m2 bude T-Systems využívat pro poskytování housingových a hostingových služeb svým zákazníkům.

Tyto technologické prostory splňují nejvyšší kvalitativní nároky na zabezpečení infrastruktury a jsou navrženy a vybudovány v souladu s Tier 4 (dle The Uptime Institute Inc.).

„Pokračujeme v koncepci rozvíjet naše služby pro firemní zákazníky v nejvyšší kvalitě s důrazem na bezpečnost a maximální odolnost proti výpadkům,“ uvádí Michal Hátle, generální ředitel a předseda představenstva společnosti T-Systems Czech Republic.

Technologie použité v novém datovém centru společnosti T-Systems umožňují provádět veškeré revize a údržbu infrastruktury za plného provozu, bez nutnosti odstávky nebo narušení provozovaných informačních systémů.

„Moderní technologie, infrastruktura a vybavení datového centra nám umožní poskytovat široký rozsah služeb na nejvyšší kvalitativní úrovni od základního housingu zákaznické infrastruktury až po nabídku profesionálních ICT řešení založených na cloud computingu a virtuálních desktopech,“ dodává Michal Hátle.

Nové prostory datového centra budou pro zákazníky k dispozici od července 2010.

O společnosti T-Systems
T-Systems Czech Republic nabízí síťově orientovaná ICT řešení a služby zahrnující systémovou integraci, implementaci a provoz ICT systémů. Zaměřuje se především na podnikovou klientelu, a to jak na nadnárodní koncerny s celosvětovou působností, tak i na významné lokální podniky. V roce 2009 činily výnosy společnosti přes tři miliardy korun.

Skupina T-Systems patřící do koncernu Deutsche Telekom AG je jedním z vedoucích evropských poskytovatelů služeb a řešení informačních a komunikačních technologií (ICT) pro podnikové zákazníky. Skupina má přes 45.000 zaměstnanců ve více než 20 zemích světa a její výnosy v roce 2009 činily přibližně devět miliard eur. Služby společnosti T-Systems představují pro zákazníky optimalizaci procesů, zlepšení kvality a snížení nákladů na oblast interních ICT systémů. To ve svém důsledku poskytuje zákazníkům vyšší flexibilitu a možnost koncentrace na jejich hlavní předmět činnosti.

Informace o společnosti a jejích službách najdete na internetových stránkách www.t-systems.cz nebo na mezinárodních stránkách www.t-systems.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).