Hlavní navigace

Svěží vzhled a pokročilé funkce: nové telefony Nokia 6700 slide a Nokia 7230 odhaleny

[Tisková zpráva] Espoo, Finsko / Praha – 24. listopadu 2009 – Společnost Nokia dnes odhalila dva nové výsuvné telefony pro sítě 3G, Nokia 6700 slide a Nokia 7230, které cílí na zákazníky s citem pro design, jsou optimalizovány pro sociální sítě a pro sdílení informací s vašimi nejbližšími.

Sdílet

Nokia 6700 slide a Nokia 7230 jsou neotřelou cestou, jak vyjádřit svůj styl. Telefony jsou dostupné v řadě svěžích barev, nabízejí skvělé fotoaparáty a rychlý přístup k sociálním sítím.

U obou přístrojů je předpokládaným datem uvedení první čtvrtletí roku 2010, přičemž koncová prodejní cena bez DPH a dotací by se měla pohybovat okolo 160 EUR u Nokia 6700 slide a 100 EUR u Nokia 7230.

Nokia 6700 slide – zachyťte a sdílejte každý okamžik snadno a rychle
S nabídkou šesti svěžích a jasných barev – růžové, červené, šedomodré, hliníkové, limetkové a fialové – je tento tenoučký výsuvný telefon jedinečným kouskem, za kterým se ostatní budou otáčet. Jeho kompaktní rozměry, moderní design a hliníkový kryt přispívají k tomu, že padne perfektně do ruky a skvěle se schová i v té sebemenší kapse nebo kabelce.

Pokročilé funkce, které Nokia 6700 slide nabízí, jsou velmi snadno použitelné. Pro zachycení a sdílení důležitých okamžiků se skvěle hodí vestavěný 5megapixelový fotoaparát s optikou Carl Zeiss. Své oblíbené obrázky přitom můžete okamžitě editovat a nahrát je na web přímo z menu fotoaparátu. Díky vysokorychlostnímu připojení v sítích 3G, kterou Nokia 6700 slide disponuje, si můžete být jisti, že vaši přátelé z internetové komunity vám budou vždy nablízku.

Nokia 7230 – sdílejte stylově
Zařízení pro přístup k internetu ještě nikdy nevypadalo tak dobře. Kompaktní výsuvný design, pestrobarevný vzhled a rozsáhlý výčet funkcí, které telefon Nokia 7230 nabízí, tvoří skvělý balíček s jedinečným poměrem cena/výkon.

Sdílení důležitých okamžiků i každodenních radostí s přáteli a rodinou je díky 3,2megapixelovému fotoaparátu, velkému 2,4“ displeji a rychlému připojení v sítích 3Gneuvěřitelně snadné. S telefonem Nokia 7230 v kapse máte také rychlý přístup k e-mailu, chatu a sociálním sítím. Jemné podsvícení vás také upozorní na zmeškané hovory a zprávy od vašich přátel.

O společnosti Nokia
Nokia je průkopníkem v mobilní telekomunikaci a světovým leaderem ve výrobě mobilních zařízení. Dnes spojuje lidi novými a různorodými způsoby – kombinací vyspělé mobilní technologie s přizpůsobenými službami. To uživatelům umožňuje být nablízku věcem, na kterých jim záleží. Nabízí také komplexní mapové podklady pomocí map NAVTEQ a dále technologie, řešení a služby mobilních sítí prostřednictvím Nokia Siemens Networks.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).