Hlavní navigace

Nové tváře v čele Webcom

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nové tváře v čele Webcom

Stanislav Kazda se stal vedoucím produktové a implementační skupiny, která realizuje projekty a stará se o podporu zákazníků v oblasti zdravotnictví a lázeňství, státní správy a rovněž má na starosti produkt Mzdy a Personalistika. Stanislav Kazda absolvoval v roce 1994 na ČVUT Praha, obor telekomunikace. Po ukončení studia prošel různými pozicemi u telekomunikačních operátorů. Začínal v regionu Severní Čechy jako TELCO Network Development Engineer. Poté se věnoval řízení zákaznických projektů v oblasti IT a telekomunikací pro české i zahraniční zákazníky. Několik let zastával pozici ředitele pro implementaci služeb, kde kromě jiného odpovídal za zákaznické projekty a aplikační rozhraní pro největší národní a mezinárodní zákazníky působící nejen v ČR, ale i zbytku Evropy. Do WEBCOM a.s. přišel z Českého Telecomu a.s. z pozice senior manažera pro vývoj aplikací.

Do vedení produktové a implementační skupiny, která je zaměřena na segment potravinářství, strojírenství a distribuce stavebnin, nastoupil Milan Dvořák. Od roku 1993 pracoval postupně ve společnostech ECOS s.r.o. (distributor systému Exact v ČR) a dále od roku 1996 ve společnosti Exact Software CR, s.r.o. (dceřiná společnost Exact NL), kde se podílel na implementaci komplexního podnikového IS EXACT v obchodních a výrobních společnostech. Pracoval jako analytik, senior konzultant, vedoucí projektů a od roku 1996 zastával pozici Consultancy Manager pro Českou a Slovenskou republiku.

Management společnosti Webcom se po nástupu dvou nových členů stal kompletním. Má celkem 8 členů. Generálním ředitelem je Robert Paskovský, který je v čele společnosti WEBCOM a.s. již od roku 2000.