Hlavní navigace

Nové tváře v seriálu Ulice

[Tisková zpráva] Již brzy se mohou diváci nekonečného seriálu Ulice těšit na další dvě nové postavy. První novinkou je advokátka Evy Boháčové (Markéta Tanner), JUDr. Elen Mrázová. Tu ztvární Eva Elsnerová a poprvé se v Ulici objeví 31. ledna 2007.

Sdílet

JUDr. Elen Mrázová je rozvedená, bezdětná, velmi pohledná a sebevědomá žena, která se rozhodla být „programově“ svobodná. Mužům už po vlastních zkušenostech nedůvěřuje a myslí si o nich to nejhorší, a i proto pomáhá ženám ve složitých rozvodových kauzách… Svoji ženskost skrývá za strohý vzhled, spoléhá se na své racionální myšlení, ve skutečnosti je ale citlivější a empatičtější, než chce dát najevo…

1. února 2006 přichází do školy nová spolužačka Matěje (Jakub Štáfek) a Terezy Jordánových (Patricie Solaříková), Vietnamka Lan Van Trung. Lan hraje Nguyen Thi Ann Thu, známá především ze seriálu konkureční televize, kde ztvárnila hlavní dětskou roli.

Lan Van Trung přišla k Matějovi do třídy na místo uvolněné Jeřábkem. Její rodiče pocházejí z Vietnamu, ona sama už je z generace vyrůstající v Čechách. Lan chodila do anglické školky, pak do základní školy s angličtinou a později do soukromého gymnázia. Rodiče vynaložili nemalé prostředky, aby jednou nemusela dělat to, co oni: obchodovat s oblečením. Bohužel situace se změnila. Lan musela na státní českou školu a navíc jí přibyla starost o malého bratra. Lan je velmi inteligentní, česky plynně hovořící slečna, která sice statečně snáší rodinné obtíže, zároveň se ale špatně vyrovnává se změnou školy a ztrátou kamarádů z multikulturního prostředí.