Hlavní navigace

Nové vysílací schéma Prima TV – březen 2006

[Tisková zpráva] Na březen letošního roku připravila televize Prima nové vysílací schéma. Oproti stávajícímu schématu dojde k několika výrazným změnám, kterých si televizní diváci budou moci povšimnout už od pondělí 27.2. Mezi nejzásadnější patří v březnu „rozjezd“ pravidelného vysílání VyVolených II, zařazení dvou romantických seriálů Divoká kočka a Nezkrotná Lucía a také vysílání seriálu MASH.

Sdílet

Všední dny:
Soutěž, s kterou zbohatnete hravě – Nekonečná šance – se „stěhuje“ do časných dopoledních hodin, bude začínat už před osmou hodinou každého pracovního dne. Čas od 9.30 hod. bude patřit v pondělí seriálu Můj přítel Monk, v ostatních všedních dnech rerunu romantického seriálu Divoká kočka. Nově je také zařazena na odpoledne 5. řada krimiseriálu Případ pro dva (od 6.3.) a velmi oblíbený americký seriál MASH.

Od úterka do pátku budou v podvečerních hodinách (začátek kolem půl páté) nasazeny romantické seriály Divoká kočka a následně po něm Nezkrotná Lucía, v pondělí samozřejmě pokračuje Gambrinus liga.

Všední večery budou ve znamení VV II (út, čt – Zúčtování a Výzva), v pondělí bude následovat anketa mapující nevědomost českého národa Nikdo není dokonalý a po ní reality show Můžu u vás přespat, na úterní večer je „přemístěna“ talk show Dementi, ve středu večer se bude vysílat další novinka – reality show s pracovním názvem Rodinka a v pozdních nočních hodinách nový akční seriál Vraždy na předměstí, v pátek večer pozve diváky na entertainment show Jen blbni! Zdeněk Izer.

V pozdních večerních hodinách pondělka a úterka dojde k časovému posunu ve vysílání filmů – díky VV, ve středu a ve čtvrtek bude – opět v souvislosti s VV – na programu jen jeden filmový slot.

Víkendy:
Sobotní poledne nám budou dělat společnost VyVolení, stejně jako večer (Duel), v neděli dopoledne (už od 19.2. ) bude na pořadu český seriál Inženýrská odysea, večer (též od 19.2.) Třetí patro a samozřejmě VV. Každý pozdní večer bude věnován Noční show VV, v neděli v noci se diváci mohou těšit na seriál Alex Santana.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).