Hlavní navigace

Nové znělky MTV jsou z české dílny

[Tisková zpráva] Na začátku května 2010 uvidí diváci poprvé na obrazovkách MTV nové znělky některých hudebních bloků. Jedinečné znělky vznikly v kreativním oddělení TV Nova, autory jsou přední čeští tvůrci a designéři.

Sdílet

Praha 30. dubna 2010 – Počátkem května představí MTV šest hudebních bloků v novém kabátě. Zcela novou grafickou podobu bude mít ranní hudební blok MTV Budíček, který vás mezi 6. až 8. hodinou ráno pozvolna naladí do nového dne. Následující dopolední proud MTV Go! zase dodá energii na celý den. Novou grafiku dostaly i hudební bloky s aktuálně nepopulárnějšími hity: polední MTV Menu a MTV Hits.

Fanoušci R'n'B a hip hopu by si neměli nechat ujít v sobotu po půlnoci pořad Urban, ve kterém mohou vídat klipy interpretů jako 50 Cent, Rihanna, Dizzee Rascal, Jay-Z, P.S.H. nebo Beyoncé. V brzkých sobotních ranních hodinách vás doprovodí do postele Chillout Zone, oblečená do znělky plné světlušek v prostředí poklidného lesa a s klipy od interpretů jako Massive Attack, Lamb nebo Air.

Znělky budou ke zhlédnutí i na www.mtv.cz.