Hlavní navigace

Nové způsoby plateb za služby Skylinku + měsíc zdarma

[Tisková zpráva] Česko-slovenská satelitní platforma Skylink začala svým zákazníkům v České republice poskytovat možnost hradit pravidelné měsíční poplatky za televizní a internetové služby prostřednictvím SIPO a přímého inkasa z účtu.

Sdílet

Inkasní služba SIPO České pošty je nejrozšířenější platební metodou pro měsíční poplatky v ČR. Sdružuje poplatky za služby různých poskytovatelů (nájemné, elektřina, plyn, satelit apod.) do jedné měsíční platby, což přináší zákazníkům úspory na bankovních poplatcích a také méně starostí. Bližší pokyny pro platbu prostřednictvím SIPO najdete zde.

Zákazníci Skylinku, kteří SIPO nevyužívají, mohou nově pro své pravidelné platby využít rovněž přímého inkasa ze svého bankovního účtu. Podobně jako u SIPA se nebudou muset o své pravidelné platby dále starat. Bližší pokyny pro platbu prostřednictvím přímého inkasa z účtu najdete zde.

Všem zákazníkům, kteří se rozhodnout využít těchto nových způsobů plateb, poskytuje Skylink dárek v podobě jednoho měsíce objednaných služeb ZDARMA. Aktuální přehled platebních metod Skylinku pro Českou republiku:

Skylink