Hlavní navigace

Novell jmenuje Gerarda Van Kemmela předsedou představenstva Novellu EMEA...

[Tisková zpráva]

Sdílet

Novell jmenuje Gerarda Van Kemmela předsedou představenstva Novellu EMEA a bývalého šéfa firmy SUSE Richarda Seibta prezidentem pro oblast EMEA

Waltham, USA (Massachusetts), 2. února 2004 – Novell oznámil, že Gerard Van Kemmel, dosavadní prezident společnosti Novell® pro oblast EMEA, s účinností od 1. února převzal pozici předsedy představenstva Novellu EMEA. Richard Seibt, bývalý generální ředitel společnosti SUSE® LINUX a prezident obchodní jednotky Novellu SUSE LINUX, převezme zodpovědnost za každodenní provoz divize Novell EMEA jako prezident.

Seibt s sebou přináší značné zkušenosti v odvětví informačních technologií a dobré jméno ve světě Linuxu. „Znalost provozů firmy SUSE by měla Richardu Seibtovi pomoci rychle a hladce realizovat integraci. Toto jmenování dokládá náš zájem na strategii open source a Linuxu,“ řekl Jack Messman, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Novell.

Po úspěšném dvouletém vedení divize Novell EMEA pomůže Van Kemmel jako předseda společnosti určit její strategii, zejména ve vývoji vztahů s vládními institucemi, velkými systémovými integrátory a strategickými klienty.

„Novell má velké štěstí, že jeho růst v regionu EMEA a přerod na linuxovou firmu povedou dvě silné vedoucí osobnosti,“ řekl Messman.

O společnosti Novell
Novell, Inc. (Nasdaq: NOVL) je přední poskytovatel informačních řešení, která poskytují bezpečnou správu identit (Novell NsureTM), vývoj webových aplikací (Novell exteNdTM) a síťové služby nezávislé na platformě (Novell NterpriseTM). Podporu zajišťují strategické poradenské a profesionální služby (Novell NgageSM). Se svými značkami Ximian® a SUSE® LINUX je Novell aktivní v open source komunitě a nabízí úplnou řadu linuxových produktů a služeb pro podnikové osobní počítače i servery. Vize společnosti Novell pro jedinou globální síť bez informačních hranic pomáhá zákazníkům bezpečně a ekonomicky získávat hodnotu z jejich informací. Další informace získáte v Centru podpory zákazníků společnosti Novell (NCCC) v ČR na tel. +420 283 007 327, na českých webových stránkách http://www.no­vell.cz nebo amerických http://www.no­vell.com.

Informace pro novináře jsou v originále k dispozici na adrese www.novell.com/pres­sroom.

Kontakt pro novináře:
Martina Štechrová
Marketing Specialist
Novell – Praha s.r.o.
+ 420 283 007 329
E-mail: mstechrova@no­vell.cz

Kateřina Marková
Senior Account Manager
Virklis – PR Agency
+ 420 241 742 675
E-mail: katerinam@vir­klis.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).