Hlavní navigace

Novell na konferenci ISSS 2006

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika – 13. března 2006 – Společnost Novell-Praha se jako partner zúčastní konference ISSS 2006 (Internet ve státní správě a samosprávě). Konference ISSS 2006 se koná 3. a 4. dubna 2006 v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové, prezentace společnosti Novell-Praha bude umístěna na stánku číslo 30.

Sdílet

Součástí prezentace Novellu na ISSS 2006 budou rovněž tři přednášky, se kterými vystoupí Aleš Kučera, ředitel společnosti Novell-Praha, Luděk Šafář, Services Team Leader ve společnosti Novell Professional Services, a zástupce České pošty, významného zákazníka společnosti Novell.

Tématem přednášky Aleše Kučery „Pracovní stanice ve veřejné správě“ budou trendy v požadavcích na funkčnost pracovních stanic uživatelů ve státní správě a samosprávě, využití formátu OpenDocument a alternativního kancelářského balíku OpenOffice.org, pořizování strukturovaných dat, distribuce aplikací na pracovní stanice, identifikace uživatele a jediné přihlášení do systému (single sign-on). Představeny budou možnosti technologií Novell Identity Manager, Novell Linux Desktop, Novell SecureLogin, Novell iFolder, ZENworks, OpenOffice.org a XML.

Luděk Šafář vystoupí s prezentací na téma „Korporátní identita – hodnotné aktivum“, která se bude věnovat problematice řízení identit, automatizace činností a snížení pracnosti údržby heterogenních IT systémů. Prezentován bude systém Novell Identity Manager 3, jedno z nejvyspělejších řešení řízení identit.

„Novell nabízí celou řadu řešení a technologií, které mohou výrazně zefektivnit a zjednodušit práci úředníků a dalších zaměstnanců státní správy,“ říká Aleš Kučera, ředitel společnosti Novell-Praha. „Konferenci ISSS považujeme za výbornou příležitost pro prezentaci těchto řešení, proto se jí účastníme již několik let v řadě.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).