Hlavní navigace

Novell na Slovensku posílí nový Direct Account Manager a Business Partner Manager

[Tisková zpráva] Bratislava, Slovenská republika – 27. září 2006 – Společnost Novell Slovensko jmenovala do funkce nového Direct Account Managera Kamila Slíže, funkci Business Partner Managera bude nově zastávat Miroslav Macko.

Sdílet

Mgr. Kamil Slíž (*1979) bude mít na pozici Direct Account Manager na starost komunikaci s klíčovými zákazníky společnosti Novell na Slovensku. Před příchodem do Novellu pracoval Kamil Slíž jako Product Manager ve společnosti Altron, kde se věnoval zákazníkům z oblasti bankovnictví, státních institucí a velkých nadnárodních koncernů. Ještě dříve pracoval Kamil Slíž jako Account Manager ve společnosti Slovak Telecom a jako Key Account Manager ve společnosti Euroweb Slovakia.

Kamil Slíž vystudoval obor Informatika – enviromentalistika na Fakultě přírodních věd Univerzity Konstantina Filozofa ve slovenské Nitře. Kamil Slíž mluví anglicky a německy, mezi jeho koníčky patří automobiloví veteráni, numizmatika a filatelie.

„Práci ve společnosti Novell Slovensko beru jako skvělou příležitost k zužitkování a rozšíření mých zkušeností,“ komentuje své jmenování Kamil Slíž, nový Direct Account Manager společnosti Novell. „Věřím, že s produkty Novellu dosáhneme mezi slovenskými zákazníky velkých úspěchů.“

Miroslav Macko (*1976) má ve své nové pozici Business Partner manager za úkol vybudovat partnerskou síť prodejců produktů a služeb Novellu a podporovat jejich další rozvoj. Miroslav Macko přišel do Novellu ze společnosti SWS Distribution, z pozice Product Managera pro zálohovací řešení a síťových bezpečnostních řešení. Dříve pracoval také jako Project Manager ve společnosti Lomtec. Ve svém předchozím zaměstnání se Miroslav Macko pravidelně účastnil školení Microsoft Certified Sales Professional.

Miroslav Macko vládne angličtinou, ve volném čase studuje historii 2. světové války, plave nebo jezdí na kole.

„Práce v nadnárodní IT společnosti jako je Novell je pro mě výzvou, kterou jsem s radostí přijal,“ říká Miroslav Macko, nový Business Partner Manager Novellu. „Těším se na spolupráci s novými kolegy a věřím, že budu nápomocný při posilování postavení společnosti Novell na slovenském trhu.“

„Podařilo se nám pro tým slovenské pobočky Novellu získat hned dva zkušené odborníky, o kterých jsem přesvědčený, že pomohou dalšímu úspěšnému rozvoji aktivit Novellu na Slovensku,“ dodal Aleš Kučera, ředitel společnosti Novell-Praha.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).