Hlavní navigace

Novell oznamuje dostupnost řešení Sentinel 6

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika 31. května 2007 – Společnost Novell oznámila celosvětovou dostupnost řešení Sentinel 6, produktu pro správu bezpečnostních událostí v reálném čase.

Sdílet

Sentinel 6 od Novellu je významným vylepšením produktu předchozí generace a obsahuje nové vlastnosti, jako je:

  • Zjednodušená platforma správy událostí, která usnadňuje nasazení a používání;
  • zlepšená správa pracovních postupů a sledování metod nápravy, poskytující větší flexibilitu a aplikovatelnost při řešení narušení bezpečnosti a shody s předpisy;
  • výkonný korelační nástroj pro účinnější monitorování bezpečnosti a snížení rizika;
  • užší integrace s řešeními správy identit Novellu, jako je Novell Identity Manager a Novell Access Manager, pro úplné a automatizované bezpečnostní řešení shody s předpisy.

Sentinel 6 od společnosti Novell je softwarová aplikace podnikové třídy, která automatizuje proces shromažďování, analýzy, korelace a vytváření zpráv z dat o zabezpečení a shodě s předpisy, aby tak pomohla zákazníkům identifikovat a reagovat na bezpečnostní incidenty a narušení stanovených strategií zabezpečení. V rámci celého podniku poskytuje integrovaný přehled o událostech, které se týkají bezpečnosti a shody s předpisy a zobrazuje v reálném čase informace ze zařízení, aplikací a fyzických bezpečnostních zařízení do jediné konzole. Vyskytne-li se narušení bezpečnosti nebo porušení definované bezpečnostní strategie, zabudovaný pracovní postup metod nápravy umožňuje správcům IT okamžitě reagovat na základě předem určených úloh, regulačních požadavků a obchodní strategie. Zároveň vytváří systém hlášení pro ověřování zákonných předpisů a podporu požadavků interního auditu.

Pro další informace o řešení Sentinel 6 od společnosti Novell navštivte internetovou stránku www.novell.com/sen­tinel.