Hlavní navigace

Novell podporuje další open source aplikace

[Tisková zpráva]

Sdílet

Novell podporuje další open source aplikace

Společnost Novell oznamuje dostupnost řešení MySQL Network by Novell. Stává se tak prvním a jediným dodavatelem linuxové infrastruktury, který nabízí podporu na podnikové úrovni pro open source databázi MySQL a open source aplikační server JBoss. Tato nabídka vychází z dřívějších dohod, na jejichž základě Novell dodával databázi MySQL s operačními systémy Novell SUSE Linux Enterprise Server 9 a NetWare. S produktem MySQL Network od Novellu a předplatným podpory JBoss mají nyní zákazníci k dispozici jediný kontaktní bod podpory pro své rozhodující linuxové aplikace.

MySQL Network
Předplatné MySQL Network od Novellu poskytuje zákazníkům certifikovaný databázový software MySQL a podporu pro databáze MySQL na systému SUSE Linux a dalších operačních systémech na podnikové úrovni. Balíček zahrnuje:

  • Neomezený počet žádostí o službu technické podpory.
  • MySQL Maintenance: opravy, aktualizace a nové verze.
  • Přístup na MySQL Network.
  • Proaktivní servisní upozorňování a poradenství.
  • Záruku ochrany proti nárokům třetích stran (indemnification).

Cena pro současné zákazníky Premium Service je strukturována podle počtu serverů a vychází z aktuální úrovně služeb Premium Service. Pro zákazníky, kteří nemají předplacené služby Premium Service, je také k dispozici samostatný balíček. Pro bližší informace o ceně kontaktuje lokální pobočku společnosti Novell nebo její partnery.

Další informace o podpoře MySQL najdete na adrese http://www.no­vell.com/suppor­t/opensource/mys­ql.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).