Hlavní navigace

Novell se připojil k programu SAP Global Security Alliance

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika – 23. října 2006 – Společnost Novell oznámila, že se připojila k programu SAP Global Security Alliance se záměrem dodávat kombinované řešení zaměřené na klíčové problémy zákazníků v oblastech řízení rizik a zabezpečení IT.

Sdílet

Novell v rámci aliančního programu SAP zpřístupní produkty jako Novell Identity Manager nebo Novell eDirectory a nabídne tak společným zákazníkům svou hlubokou odbornost v oblasti správy identit a přístupu. Přísné regulační předpisy jako Sarbanes-Oxley nebo Basel II vyžadují od společností důsledné zabezpečení podnikových dat a také dokumentaci a auditování pokusů uživatelů o přístup. Strategický přístup Novellu k zabezpečení a ke správě identit nejen řeší tyto komplexní problémy, ale také pomáhá optimalizovat a automatizovat tyto časově náročné procesy.

SAP v rámci aliance poskytne jediný bod reference, aby zákazníci mohli snadno získávat odborné rady a pořizovat si co nejvhodnější kombinace metodik, technologií a poradenských služeb. Program SAP Global Security Alliance nabízí kombinaci produktů a specializovaných služeb implementace a zajištění kvality, které pomáhají zákazníkům řešit výzvy v oblasti zabezpečení, správy identit a shody s předpisy.

„Spolupráce společností Novell a SAP má dlouholetou historii,“ řekl John Judge, viceprezident společnosti Novell pro celosvětové aliance. „Novell jako SAP Global Technology Partner poskytuje uživatelům systémů SAP přístup k celé řadě funkcí svých řešení zabezpečení a správy identit. Novell eDirectory je první adresářová služba certifikovaná společností SAP pro integraci s řešením SAP Web Application Server a všemi součástmi systému mySAP. S potěšením rozšiřujeme toto partnerství o členství v programu Global Security Alliance, v jehož rámci budeme zákazníkům SAP nabízet naše produkty a zkušenosti v oblasti zabezpečení a správy identit.“

Další informace o programu SAP Global Security Alliance jsou k dispozici na webu http://www.sap-si.com/services/cross-industry/techni­cal_consultin­g/security/alli­ance/. Podrobné informace o řešeních zabezpečení a správy identit společnosti Novell jsou k dispozici na webu http://www.no­vell.com/solu­tions/security­andidentity/.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).