Hlavní navigace

Noví lidé do MALL.cz

[Tisková zpráva] PRAHA, 10. října 2006 – Do pozice ředitele IT Operations v nákupní galerii MALL.cz přichází Ing. Roman Červášek (55), dříve zastávající stejnou funkci ve společnostech APP System, nebo Datart.

Sdílet

Ing. Roman Červášek vystudoval ČVUT a VŠE v Praze. Dříve pracoval jako ředitel IT Operations ve společnosti APP System (nyní NESS Technologies) a do společnosti Internet Mall, a.s. přišel se zkušenostmi ze společnosti Datart, kde pracoval na pozici ředitele divize IT a provozní divize.

„Člověk s tak bohatými osobními i profesními zkušenostmi je pro naší firmu velkým přínosem. V současné době se bude zabývat transformací IT provozu a logistických systémů souvisejících zejména s implementací systému SAP,“ uvádí generální ředitel MALL.cz Ondřej Fryc.

Roman Červášek nejraději tráví svůj volný čas s rodinou na roubené chalupě, kterou sám projektoval. Ve volných chvílích se věnuje cyklistice, je pravidelným účastníkem Jizerské padesátky a po Praze se pohybuje nejčastěji na rychlém silničním motocyklu.

Do společnosti Internet Mall, a.s. také od října nastupuje na pozici product managera projektu TVMALL.cz Petr Král (29). „Na internetu nakupuje zatím jen část populace, ale televizi má doma každý. Potenciál pro tento prodejní kanál je obrovský,“ komentuje projekt TVMALL.cz. Petr Král svou celou dosavadní profesní kariéru spojil s internetem a obchodem. Dříve zastával mj. pozici marketingového ředitele ve společnosti Internetshops, a.s. provozující internetový obchod Vltava.cz.

Petr Král se ve volném čase věnuje filmu a filmovým recenzím, je fanoušek fotbalu a aktivně pomáhá organizovat pomoc českým fanouškům při výjezdech na zahraniční turnaje.