Hlavní navigace

Novinka od Map24 – mobilní navigace v telefonu ZDARMA

[Tisková zpráva] Map24 prezentuje na trhu Map24 Mobile 2.0 v češtině. Tato nová verze softwarového plánovače tras je určená pro mobilní telefony a kapesní PC, zaujme svou bohatou zásobou map, rozšířeným menu pro výběr jazyka a intuitivní uživatelskou obsluhou.

Sdílet

Novinka Map 24 Mobile 2.0 umožní svým uživatelům neustálý přístup k interaktivnímu portálu Map 24, a to s jeho veškerými funkcemi a obvyklým komfortem. Bezplatný softwarový plánovač tras s možností navigace a vyhledávání je funkční na všech multimediálních mobilních telefonech a kapesních PC s přístupem k internetu.

Novinka Map24 Mobil zaujme svou bohatou zásobou map: Mimo Evropy je pokryta i Severní a Jižní Amerika, Blízký Východ, Austrálie a Nový Zéland. Nad to bylo menu softwaru rozšířeno o řadu nových jazyků.: Map24 Mobile 2.0 si můžete aktivovat v němčině, angličtině, francouzštině, arabštině, polštině, češtině, finštině a islandštině. Další jazyky budou následovat v brzké budoucnosti.

Oproti statickým mapám se Map24 Mobile 2.0 těší té výhodě, že jeho obsluha je velmi intuitivní a interaktivní. Uživatelé mohou počítat se stejně jednoduchým ovládáním, jako je tomu u internetového portálu Map24.com, ovšem přímo na svém mobilním telefonu. Další schopností této novinky je trojdimenzionální znázorňování map.

Mapy detailně znázorňují silnice, jejich propojení a nabízí až 204 doplňujících informací jako např. omezená sjízdnost vozovky, slepá ulice, zákaz otáčení, fyzické překážky na silnici atd. Mapy dále obsahují četné Points of Interest (POI) pro vyhledávání turisticky atraktivních míst, restaurací, hotelů a mnoha jiných cílů, které se velmi rychle zobrazí i bez udání přesné adresy.

Zaregistrovaní uživatelé bezplatné služby MyMap24 si na svůj mobilní telefon můžou stáhnout svůj osobní Online-adresář, který je možné po registaci MyMap24 vytvořit na stránkách www.map24.cz Tyto důležité adresy pak lze velmi snadno zadat jako cílové či výchozí body pro určení optimální trasy. Další výhoda mobilní služby: Map24-Server pracuje s nejaktuálnějšími údaji dostupnými online ze serveru www.map24.cz. Podporované platformy: Symbian Series60 2nd 3rd, Windows Mobile PPC Windows Mobile Smartphone. Ke stažení na www.map24.cz v sekci Produkty a Map24 Mobile.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).