Hlavní navigace

Novinka v ERP ABRA pro stravovací provozy

[Tisková zpráva] ABRA Software a.s. uvolnila nové verze informačních systémů ABRA obsahující výrazná funkční vylepšení pro všechny stravovací provozy, které musejí vycházet s předem daným rozpočtem. Rozšířen byl modul Gastrovýroby o agendu Stravních jednotek, která pomáhá stravovacím provozům jednoduše plánovat náklady na přípravu pokrmů pro daný počet strávníků v definovaném časovém úseku - včetně průběžné kontroly reálného stavu a následného zpětného kontrolního přehledu.

Sdílet

Stravní jednotky je statistická agenda pro stravovací provozy, která porovnává plánované náklady na stravování skupin strávníků s náklady skutečnými. Nejmenším časovým úsekem, za který se porovnání provádí, je jeden den. Jedná se o nadstavbu agend gastrovýroby, která sama tyto agendy nijak neovlivňuje.

Agenda dále obsahuje funkce pro vysčítání skutečných nákladů z dodacích listů a jejich porovnání s plánovanými náklady. Hlavní sledovanou hodnotou je rozdíl mezi plánovanými a skutečnými náklady. Umožňuje také zobrazení statistických údajů za různá časová období – rozdíly denní, od začátku týdne, měsíce, roku apod.

Informace o společnosti ABRA Software, a.s.
ABRA Software a.s. je členem skupiny United Software a.s.
Patří k největším českým producentům podnikových informačních systémů s ročním obratem 145 mil. Kč. V současné době registruje v České republice a na Slovensku více než 15.000 aktivních licencovaných subjektů. Disponuje širokou sítí více jak 100 poboček a partnerů, kteří skýtají záruku profesionálních služeb. Základ řešení pro firmy všech velikostí tvoří řada moderních informačních systémů ABRA Gx, které lze upravit podle potřeb a požadavků zákazníka. ABRA Software a.s. jako první v oboru prošla již v roce 1996 certifikací ISO 9001. Jejím heslem je: „Méně kravat, více práce“. United Software Services s.r.o. je servisní organizací skupiny United Software a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).