Hlavní navigace

Novinka v portfoliu Zoneru: SendBlaster Pro – mailingové kampaně pod kontrolou

[Tisková zpráva] (Brno, 8. 2. 2008) – Společnost ZONER software, s. r. o., zařazuje do své produktové nabídky nový produkt, určený všem, kteří potřebují úspěšně zvládnout častou hromadnou e-mailovou korespondenci. Pod názvem SendBlaster tak přichází se silným nástrojem pro vedení marketingových kampaní i vedení jiných druhů hromadné komunikace.

Sdílet

Mailingový manažer SendBlaster nabízí mnohem více než jen hromadné rozesílání e-mailů. Veškeré zprávy lze pečlivě upravit a využít k tomu například množství předpřipravených šablon. Program lze samozřejmě propojit s mailingovou databází a nastavit mnoho voleb před odesláním zprávy. Uživatelům tak ušetří mnoho času se zasíláním hromadných e-mailů zákazníkům, spolupracovníkům nebo přátelům. Práce v komfortním prostředí je velice intuitivní a začátek profesionální e-mailové marketingové kampaně s tímto programem může být záležitostí jen pár minut.

Sendblaster je produktem italské společnosti eDisplay srl, která zvláště Itálii získala s tímto produktem hlavní postavení v tomto segmentu trhu. Na český trh se dostává s velkými očekáváními v plně lokalizované podobě prostřednictvím obchodní kanálu ZONER software, který k totmuto produktu také zajišťuje technickou podporu. V české distribuci bude SendBlaster prozatím nabízen variantě Pro formou elektronických licencí za cenu 1 999 Kč včetně DPH.

Základní informace o produktu a zkušební verze volně ke stažení jsou pro dostupné na webové stránce http://www.zo­ner.cz/sendblas­ter. Zde také najdete více informací o této žhavé novince společnosti ZONER software.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).