Hlavní navigace

Novinka v sortimentu 100MEGA Distribution s.r.o.

[Tisková zpráva] Praha 10.11.2008 - Společnost 100MEGA Distribution, s.r.o. se stala autorizovaným distributorem produktů značky ČMIS a rozšiřuje tak své portfolio o technologie ultratenkých klientů. Společnost v rámci této distribuce uvádí na trh produktovou novinku ČMIS UTC 55/56/58, která přináší revoluční řešení počítačových pracovišť.

Sdílet

Nová generace produktů ČMIS UTC55/56/58 poskytuje, kromě mimořádně nízkých investičních a provozních nákladů, celou řadu výhod jako např.:

  • Snadnou a rychlou instalaci- během několika minut připraví z Windows XP nebo Windows 2003 aplikační server. Zařízení používá vlastní komunikační protokol (All over IP).
  • Vysoké zabezpečení dat  – je zajištěno jejich uložením na serveru.
  • Využití vysokého výkonu serveru – až 30 uživatelů na jediném počítači (Win XP)/serveru (Win 2003) nebo až 10 uživatelů při použití systémů MS Windows 2000/XP.
  • Nízkou spotřebu a minimální produkci tepla – spotřeba pouhé 4 W garantuje až dvacetinásobně nižší spotřebu elektřiny a produkci tepla než obvyklé PC. Lze tak ušetřit až 95% výdajů na elektřinu a v prostorách s mnoha počítači zůstane stále příjemná teplota.
  • Absolutní bezhlučnost – zařízení neobsahuje žádné pohyblivé součástky, nevydává tak žádný hluk.
  • Elegantní design – rozměry 11×11×2,5 cm a hmotnost 154 g umožňují montáž na zadní stranu LCD panelu a zaručují tak úsporu pracovního místa.

O společnosti 100 MEGA Distribution s.r.o.
Společnost 100MEGA Distribution s.r.o. je ryze českou firmou se sídlem v Brně, která distribuuje široký sortiment produktů z oblasti výpočetní a komunikační techniky a vyrábí osobní počítače a notebooky pod značkou HAL3000 a LIBRA. V současnosti se řadí mezi nejvýznamnější distributory na českém trhu a tuzemské výrobce počítačových sestav. Stabilita společnosti na trhu je deklarována několik let pravidelným meziročním nárůstem v obratu i zisku. Více informací naleznete na www.100mega.cz.

O společnosti Českomoravské informační systémy s.r.o.
Společnost Českomoravské informační systémy s.r.o. zaujímá místo jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů špičkové technologie ultratenký klient v segmentu SMB. Cílem společnosti je prosadit radikální změny na českém ICT trhu a technologii ultratenký klient cenově zpřístupnit uživatelům. Velkoobchodní distribuce plnění tohoto ambiciózního plánu usnadní a upevní postavení kvalitní značky na trhu.