Hlavní navigace

Novinky od Xeroxu do všech kanceláří

[Tisková zpráva] Xerox uvedením 7 nových tiskáren a multifunkčních zařízení zjednodušuje a zpřístupňuje tisk i malým firmám. Naplňuje tak strategii komplexního portfolia pro všechny druhy kanceláří.

Sdílet

Ceny uváděných produktů se pohybují od 3 990 Kč* za multifunkční zařízení Xerox Phaser 3100MFP, které tiskne, kopíruje, skenuje a faxuje, do 44 580 Kč za multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 5225/5230, které obsahuje špičkové funkce, jako je Extensible Interface Platform (EIP). EIP je webová technologie, s níž lze vytvářet softwarové aplikace pro personalizaci a zjednodušení pracovních procesů. Mezi novými produkty jsou i tiskárny, např. laserová tiskárna Xerox Phaser 5550, která dosahuje rychlosti tisku až 50 stránek za minutu. Doporučená cena tiskárny je 42 600 Kč. Nové černobílé tiskárny a multifunkční zařízení řady Phaser doplňují rozšiřující se portfolio produktů, které je navrženo s ohledem na potřeby podnikání, říká Šárka Sakařová, produktová manažerka společnosti Xerox Czech Republic.

Spolehlivost a dostupnost

Multifunkční zařízení Phaser 3100MFP spojuje jednoduchost používání, spolehlivost a nízké náklady. Doporučená cena jeho základní verze je 3 990 Kč. Tento produkt zjednodušuje kancelářskou práci při rychlosti tisku až 21 stránek za minutu a nabízí funkce, jako je skenování do e-mailu, plnohodnotnou klávesnici pro faxový adresář a software optického rozpoznávání znaků, který převádí naskenované dokumenty do prohledávatelných textových souborů. K Phaseru 3100MFP lze zakoupit unikátní doplněk, osvěžovač vzduchu s regulací intenzity, který zajistí na pracovišti příjemnou atmosféru.

Multifunkční zařízení Xerox Phaser 3635MFP za doporučenou cenu 26 500 Kč v základní verzi je síťové zařízení, které dosahuje rychlosti tisku 35 stránek za minutu, a obsahuje pokročilé bezpečnostní funkce, jako je přepsání obrázku, šifrování nebo autentizační nástroje. Multifunkční zařízení pro formát A4 umožňuje pracovním skupinám tisknout a kopírovat černobíle rychlostí 35 stránek za minutu a skenovat a faxovat barevně. Obsahuje nejnovější skenovací technologii, síťové připojení, bezpečnostní prvky a velký plnobarevný dotykový kontrolní panel. Je to poprvé, co bylo oceňované uživatelské rozhraní, obvykle nabízené na zařízeních formátu A3, použito i pro systém formátu A4. To znamená, že Phaser 3635MFP rovněž podporuje různé aplikace třetích stran, jako jsou Equitrac pro účetnictví, Omtool pro faxování a Nuance a X-Solutions pro skenování.

Modulární a jednoduše spravovatelné multifunkční zařízení WorkCentre 5225/5230 obsahuje špičkové funkce a nabízí vyšší produktivitu, než standardní kancelářská multifunkční zařízení. S rychlostí tisku a kopírování 25, resp. 30 stránek za minutu, začínají ceny modelů v základních konfiguracích na doporučené ceně 44 280 Kč. Lze přidat výkonné skenovací, tiskové a faxové funkce, které splní specifické požadavky zákazníka a zvýší produktivitu práce v kanceláři. Kromě podpory platformy EIP mají modely WorkCentre 5225/5230 komplexní bezpečnostní funkce, jako např. skenování do zaheslovaného PDF souboru, přepisování pevného disku a šifrování dat, které zajišťuje, že citlivá data zůstávají skryta i na síti.

Laserová tiskárna Xerox Phaser 3250 je určená pro jednotlivce nebo malé pracovní skupiny a i přes malé rozměry disponuje bohatou funkční výbavou. Umožňuje např. automatický oboustranný tisk a dosahuje rychlosti tisku až 30 stránek za minutu. Dodává se i v síťové verzi. Doporučená cena základní verze tiskárny je 4 500 Kč.

Laserová tiskárna Xerox Phaser 3600 je robustní model dosahující rychlosti tisku až 40 stránek za minutu a nabízející vestavěnou duplexní jednotku a síťovou podporu. Phaser 3600 splňuje požadavky pracovní skupiny nebo malé kanceláře a obsahuje pokročilé bezpečnostní funkce. Podporuje také technologii CentreWare Internet Service, která zjednodušuje používání a údržbu tiskárny. Doporučená cena základní verze je 11 600 Kč.

Laserová tiskárna Phaser 5550 vychází z úspěšného modelu Phaser 5500 a obsahuje automatické nástroje pro jednoduchou instalaci a údržbu. Tiskárna najde uplatnění ve středních až velkých pracovních skupinách. Je vybavena nástrojem PhaserSMART, který on-line pomáhá určit příčinu případných problémů a vyřešit je. Snižují se tak kontakty se servisní linkou a zvyšuje spolehlivost. Phaser 5550 tiskne ve formátu tabloid rychlostí až 50 stránek za minutu jednostranně i oboustranně a doporučená cena její základní verze je 42 600 Kč.

Externí kontroler EFI Fiery 8e

Volitelným doplňkem celé řady barevných laserových multifunkcí WorkCentre 73×x je další uváděná novinka – externí tiskový řadič EFI Fiery 8e. Tento tiskový řadič zvyšuje produktivitu, kvalitu tisku a celkovou užitnou hodnotu multifunkčního zařízení. Jeho vlastnosti ocení zejména uživatelé požadující konzistentní barevné výstupy, barevnou shodu v celém workflow dokumentů a efektivní správu tiskových úloh. Volitelným doplňkem je podpora tisku variabilních dat, systém Hot-Folders a podpora uživatelských přímých barev Spot-On.

Velkou konkurenční výhodou je zachování všech skenovacích a document – management funkcí, jako je scan to S-PDF, uvedl Dušan Novotný, produktový manažer společnosti Xerox Czech Republic. Například v komunikační agentuře lze skenování do S-PDF využít nejen pro digitalizaci příchozích dokumentů, jako jsou faktury a podobně, ale například pro vytěžování naskenovaných článků z tisku při monitoringu médií.

S-PDF umožní také velmi jednoduše vyhledat klíčové slovo v textu a zjistit četnost jeho výskytu. Zároveň tiskový řadič EFI Fiery 8e nabídne možnost tisku náhledů ve špičkové kvalitě včetně podpory simulace barevného prostoru jiných tiskových zařízení.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po outsourcing, kterému se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).