Hlavní navigace

Novinky překonaly hranici miliónu čtenářů za den

[Tisková zpráva] Zpravodajský server Novinky.cz, který provozuje Seznam ve spolupráci s vydavatelstvím Borgis, a.s., si v úterý poprvé v historii přečetlo více než jeden milión čtenářů. Přesně jde o 1 042 906 unikátních uživatelů. Redakce Novinek i Seznam.cz děkují všem čtenářům i uživatelům za přízeň.

Sdílet

Už loni v červnu Novinky překonaly osmisettisícovou hranici, v prosinci zlepšily svou čtenost o více než deset procent. V jeden den si je totiž otevřelo přes 900 000 uživatelů.

„Přeji Novinkám, aby co nejdříve dosáhly další mety v návštěvnosti, tedy dvou miliónů unikátních uživatelů za den. Tato spolupráce dvou českých firem je příkladem, že i české firmy bez zahraničního kapitálu se dokážou uplatnit v globální konkurenci. Spolupráce s Borgisem (vydavatel Práva) si nesmírně vážíme,“ řekl Novinkám šéf Seznamu Ivo Lukačovič.

Předseda představenstva Borgis a.s. ing. Zdeněk Porybný řekl, že úspěch tohoto unikátního projektu je opřen o široké redakční zázemí deníku Právo a profesionální práci redakce Novinek. „Spolupráci se Seznamem považuji za vynikající,“ dodal.