Hlavní navigace

Novinky rozšiřují obsah o novou rubriku Bydlení

[Tisková zpráva] Nejčtenější online zpravodajský server na českém internetu Novinky.cz, který společně provozují Seznam.cz a deník Právo, nabízí od pondělí 2. dubna novou zpravodajsko-lifestylovou rubriku s názvem Bydlení. Bude zahrnovat více témat, než slibuje její název, a poskytne i nový reklamní prostor zejména developerům a stavebním firmám.

Sdílet

Bydlení přináší čtenářům čtyři podrubriky, ve kterých najdou informace hned z několika oblastí: Reality a finance, Tipy a trendy, Rekonstrukce nebo Jak bydlí VIP. A poradí, jak řešit otázky spojené s pořizováním nového bydlení, výběrem materiálů k rekonstrukci, zařizováním interiéru apod.

„Záběr rubriky je široký, od bytových doplňků až po zprávy z realitního trhu. Podrubrika Reality a finance bude sloužit jako informační servis nejen pro ty, kteří například hledají nové bydlení, ale i pro lidi z realitní branže. Rubrikou Bydlení chceme navázat na úspěchy ostatních rubrik na Novinkách, jako je například Žena,“ říká šéfredaktor Novinek Miroslav Benč.

„Rubrika nabízí prostor i pro témata, která jsou na realitním trhu kontroverzní a o to více zajímavá,“ říká Světlana Dabone, manažerka realitního serveru na Seznamu Sreality. Sreality jsou v nové rubrice partnerem pro tu část obsahu, kde se dá vyhledat developerský projekt, anebo se nabízí zajímavé bydlení díky inzerci Srealit.

Rubrika je od 2. dubna otevřena na adrese www.novinky.cz/by­dleni.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).