Hlavní navigace

Novinky satelitní platformy Skylink

[Tisková zpráva] Česko-slovenská satelitní platforma Skylink oznamuje řadu novinek platných od 1. 10. 2009.

Sdílet

Rozšíření programového balíčku MULTI
Základní volitelný balíček MULTI se rozšiřuje o čtyři hodnotné programy – National Geographic Channel (NGC), National Geographic Wild (NG Wild), Disney Channel a Sport 1. Do MULTI se také na nové frekvenci vrací filmový program MGM Channel. Za necelé dva roky existence programového balíčku MULTI se počet programů rozrostl ze 7 na 19.

Rozšíření programového balíčku HD PLUS
Po půl roce promo vysílání se stává populární sportovní program NOVA Sport HD součástí volitelného programového balíčku HD PLUS. Do promo vysílání vstupují nové dva programy – MyZen.tv HD a bebe tv HD. Promo vysílání těchto programů je k dispozici všem předplatitelům balíčku HD PLUS bezplatně do 31. 1. 2010. Podle zákaznické poptávky bude rozhodnuto o zařazení do komerční nabídky.

Technické parametry pro naladění nových programů:

Skylink

Změny v ceníku volitelných programů
Ke dni 1. 10. 2010 se zavádí se nový programový balíček MULTI HD – cenově výhodná kombinace SD a HD programů. Obsahuje všechny programy z MULTI a všechny programy z HD PLUS.

V ČR se dále mění ceny HBO. U měsíčního poplatku došlo k podstatnému snížení ceny. Roční poplatek za HBO je nyní zvýhodněn stejně, jako u MULTI, HD PLUS nebo MULTI HD – slevou v hodnotě jednoho měsíčního poplatku.

Na Slovensku se nově zařazují do nabídky prémiové programy HBO a CS Film.

Nabídka volitelných programů pro české a slovenské zákazníky Skylinku se tímto sjednocuje.

Skylink

Zájemci o MULTI HD, kteří již mají předplacen balíček MULTI nebo HD PLUS nebo obojí získají MULTI HD automaticky, když jednorázově uhradí předplatné MULTI HD minimálně na jeden měsíc (454,– Kč resp. 17 €) a platbu označí variabilním symbolem (posledních 10 čísel dekódovací karty) a specifickým symbolem 801. Po připsání platby na bankovní účet Skylinku 43 0843190287 / 0100 (v ČR) resp. 25661323 / 7500 (na Slovensku) se automaticky zruší stávající služby a aktivuje nová služba MULTI HD. Délka její autorizace se vypočte ze součtu nevyčerpané částky původních služeb a nově zaslané částky.

Zákazníci, kteří hradí předplatné pravidelnými platbami (SIPO, Inkaso z účtu…), mohou získat předplatné MULTI HD tak, že požádají Zákaznický servis Skylink o ukončení původních služeb a aktivaci nové služby.

Způsoby úhrady poplatků za volitelné programy
Současně se změnou ceníku, dochází i ke sjednocení způsobů úhrady poplatků za volitelné programy Skylinku v České republice a na Slovensku. Volitelné programové balíčky získá každý registrovaný uživatel karty Skylink, který zaplatí předplatné dle aktuálního ceníku. Předplatné lze hradit buďto PRAVIDELNĚ malými pravidelnými částkami měsíčně nebo JEDNORÁZOVĚ vyšší částkou např. na půl roku nebo na rok dopředu.

Skylink

* AKCE: Zákazníci platící prostřednictvím SIPO nebo Inkasa z účtu získávají dárek ve formě jednoho měsíce předplacených služeb ZDARMA!

Promo na nově registrovaných kartách
Počínaje dnem registrace 1. 10. 2009 bude na všech nově registrovaných kartách Skylink Standard automaticky zdarma přístupný na 2 měsíce od data registrace balíček MULTI a také HBO.

Oproti dosavadní praxi tak získávají nově registrovaní zákazníci výhodnější podmínky – na 2 měsíce 20 volitelných programů vč. HBO.

Promo akce pro nově registrované karty platí do 31. 1. 2010.

Ochutnávka programů pro všechny zákazníky
Pro všechny zákazníky Skylinku – majitele přístupových karet pro příjem satelitního televizního vysílání – připravil Skylink dárek v podobě možnosti ochutnávky volitelných programových balíčků MULTI a HD PLUS a prémiových programů HBO a CS Film.

Bezplatné desetidenní promo vysílání všech programů si mohou na své kartě aktivovat jednoduše zasláním textové SMS zprávy z mobilního telefonu.

Textové zprávy se posílají na telefonní číslo 9035507 (z ČR) resp. na číslo 7017 (ze Slovenska).

  • Text SMSky pro aktivaci MULTI je: „SKYLINK MULTI číslo karty bez mezer“
  • Text SMSky pro aktivaci HD PLUS je: „SKYLINK HD číslo karty bez mezer“
  • Text SMSky pro aktivaci HBO je: „SKYLINK HBO číslo karty bez mezer“
  • Text SMSky pro aktivaci CS Filmu je: „SKYLINK CSF číslo karty bez mezer“

Po odeslání zprávy přijde potvrzující SMSka a během několika minut budou na kartě programy příslušného balíčku aktivovány.

Cena jedné SMS je 7 Kč vč. DPH z ČR resp. 0,40 EUR ze Slovenska.

Promo akce s ochutnávkou platí do 10. 12. 2009. Ochutnávku každého balíčku/programu je možno využít pouze jednou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).