Hlavní navigace

Novinky u služby Eurotel Data Speed

[Tisková zpráva]

Sdílet

Novinky u služby Eurotel Data Speed

Praha, 17. ledna 2005 – Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., uvedla v tomto měsíci jako jediný mobilní operátor na českém trhu unikátní kombinaci cenově výhodného neomezeného připojení k internetu po pevné lince přes technologii ADSL a hlasového tarifu pro volání z mobilního telefonu. Cena balíčku je již od 799,– Kč měsíčně.

Zákazníci, kteří si aktivují službu Eurotel Data Speed v období od 3.1. do 17.4.2005, si mohou vybrat ze 3 variant rychlostí časově neomezeného vysokorychlostního internetu přes technologii ADSL (256, 512 či 1024 kbit/s) a stejné ceny jim zůstávají po dobu 12 zúčtovacích období. Cena za zřízení služby (aktivační poplatek) v rámci této promo nabídky, je pouze 1,– Kč.

Eurotel dále uvedl nový „hlasový“ tarif Eurotel Speed s výhodným měsíčním paušálem. Zákazník, který si aktivuje některý z tarifů Eurotel Data Speed Nonstop (nebo tarif Data Nonstop, WiFi Jet Nonstop nebo WiFi Jet Basic) získává nárok na jednu novou aktivaci „hlasového“ tarifu Eurotel Speed za zvýhodněný měsíční paušál 100 Kč. V rámci této nabídky zákazník získává navíc 30 volných minut na volání do všech síti v České republice a cena za SMS zprávu je 1 Kč. Po provolání volných minut je cena za 1 minutu volání do všech síti v ČR 4,30,– Kč.

„Tato nabídka je unikátní v tom, že představuje balíček datových služeb a výhodného mobilního hlasového tarifu a rozšiřuje tak dále možnosti připojení k internetu pro naše zákazníky,“ uvedla Helena Čomorová, zastupující výkonná ředitelka marketingové divize společnosti Eurotel Praha spol. s r.o., a dodává: „Naším cílem je nabídnout široké portfolio datových produktů a služeb, které vychází vstříc individuálním potřebám našich zákazníků“.

Balíček Rychlost kbit/s Promo nabídka
3.1. – 17.4.
Eurotel Data Speed Nonstop 256
s hlasovým tarifem Eurotel Speed
256/64 799,– Kč
Eurotel Data Speed Nonstop 512
s hlasovým tarifem Eurotel Speed
512/128 899,– Kč
Eurotel Data Speed Nonstop 1024
s hlasovým tarifem Eurotel Speed
1024/256 899,– Kč
Zřízení Eurotel Data Speed (aktivační poplatek) 1,– Kč

Služby Eurotel Speed a Eurotel Data Speed je možné si objednat v distribuční síti společnosti Eurotel, včetně dealerů a v síti prodejen TelePoint Českého Telecomu. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.


Eurotel Praha, spol. s r. o., je s 4,5 miliony registrovaných zákazníků na konci roku 2004 největším poskytovatelem bezdrátových hlasových a datových služeb v České republice. Sítě mobilních telefonů Eurotel 900/1800 MHz a 450 MHz pokrývají území, na němž žije 99 procent obyvatel České republiky, to znamená více než 10 milionů lidí. Eurotel je držitelem UMTS licence na provozování mobilních služeb 3. generace.

Kromě stálých zákazníků se zpětně hrazenými tarify Eurotel nabízí předplacené karty pod značkou Go a kompletní sortiment i obsah multimediálních služeb, včetně videa, MMS, hlasových služeb, WAP a SMS. Eurotel je jediným mobilním operátorem v České republice, který nabízí dvě nejvyspělejší GSM technologie mobilního (bezdrátového) datového přenosu. General Packet Radio Service (GPRS) a GSM High-Speed Circuit-Switched Data (HSCSD) jsou dostupné smluvním zákazníkům i zákazníkům předplacené služby. V síti 450 MHz nabízí Eurotel jako první operátor v Evropě vysokorychlostní přístup na internet CDMA2000 1×EV-DO. Vysoce kvalitní služby společnosti Eurotel zahrnují technologii SuperSound, která zajišťuje čistá hlasová spojení a 380 roamingových partnerů ve 152 zemích po celém světě.

Eurotel, který je vítězem Národní ceny České republiky za jakost 2004, poskytuje své telekomunikační služby v nejvyšší kvalitě, což osvědčuje vydaný mezinárodní certifikát kvality ISO 9001:2000. Společnost jako jediný telekomunikační operátor v České republice získala také certifikáty ISO 14001:1996 v oblasti ochrany životního prostředí, OHSAS 18001:1999 v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a BS 7799–2:2002 v oblasti bezpečnosti informací. Nezávislí auditoři systémů řízení potvrdili, že společnost vybudovala operační systémy, zaručující kvalitu, výkonnost, spolehlivost a ochranu informací u všech poskytovaných služeb po celé zemi.

Eurotel Praha je společnost s ručením omezeným (spol. s r. o.), jejímž vlastníkem (100%) je ČESKÝ TELECOM a. s.