Hlavní navigace

Novinky v mobilních tarifech U:fona

[Tisková zpráva] Praha, 30. července 2009 – Volání v síti zdarma u všech tarifů, skvělé ceny za volání a SMS do ostatních sítí v ČR, nízké měsíční paušály. To byly hlavní atributy nabídky U:fona ve srovnání s konkurencí. Od 3. srpna U:fon představuje 2 nové mobilní tarify, přidává 60 volných minut do všech sítí a výrazně tak přilévá olej do ohně na konkurenčním trhu mobilních hlasových tarifů.

Sdílet

Volání a SMS v síti zdarma, volání do ostatních sítí za 3,50 Kč, atraktivní balíčkové slevy či unikátní promo tarif 2v1 přinesly U:fonovi desetitisíce nových mobilních zákazníků. Vždyť který mobilní operátor nabízí možnost komunikovat v síti zdarma u všech tarifů a poskytuje tak svým zákazníkům možnost opravdu ušetřit s paušály od 100 Kč měsíčně? Za více než rok od vstupu na tento vysoce konkurenční trh nyní U:fon přichází s novinkami ve svém portfoliu mobilních hlasových služeb.

„První místo U:fona z pohledu čistého zákaznického přírůstku v prvním čtvrtletí dokazuje, že strategie U:fona zaměřená na komunity a typické české rodiny je správná. Po roce působení na trhu jsme se navíc rozhodli vyslyšet přání zákazníků volajících po tarifu, který by k volání a SMS v síti zdarma přidal i volné minuty a umožnil jim tak v přenést svoji kompletní mobilní komunikaci pod jeden paušál k U:fonovi. Přidáním 60 volných minut do všech sítí, novým tarifem pro páry či kamarády a představením nového mobilního telefonu SLIM HK 668B U:fon výrazně zatraktivňuje svoji nabídku,“ říká Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona a dodává: „Každý zákazník by se měl především v dnešní době ptát, co za svůj paušál od svého mobilního operátora dostává. 60 volných minut do všech sítí, volání a SMS v síti zdarma, po provolání volných minut cena hovorného jen 3,50 Kč a SMS jen za 1,19 Kč. To vše za 350 Kč měsíčně. Podobnou porci komunikace budou zákaznicí konkurence hledat za svůj paušál či kredit hledat opravdu velice obtížně, ne-li zcela marně.“

U:fon

V portfoliu tarifů končí tarify Za 300 a Za 300 2v1 a jsou nahrazeny tarify Za 350 s 60 volnými minutami a Za 400 Duo pro zákazníky, kteří si spolu chtějí volat a SMSkovat co hrdlo ráčí za opravdu výhodný měsíční paušál. Tarif Za 600 Datafon nově také dostává 60 volných minut (platí I pro stávající zákazníky). Končící tarify jsou samozřejmě pro stávající zákazníky nadále v platnosti.

Nový terminál SLIM HK668B
Společně s novými tarify U:fon uvádí na trh od poloviny srpna nový ultratenký terminál SLIM s elegantním designem. Jde 11,2mm tenký mobilní telefon s displejem podporujícím 65000 barev, internetovým prohlížečem Netfront 2.0 a datovými přenosy s rychlostí až 153 kb/s tech­nologií CDMA2000 1×.

Ceny zařízení (vč. DPH)

Ufon
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).