Hlavní navigace

Novinky v programové nabídce Skylinku

[Tisková zpráva] Česko-slovenská satelitní platforma Skylink oznamuje změny programové nabídky.

Sdílet

Dnešním dnem byly zařazeny do neplacené programové nabídky Skylinku dva nové programy.

Doma
je druhá televizní stanice slovenské Markízy. Přináší filmy, seriály a telenovely a je věnovaná převážně ženskému publiku. Program je přístupný slovenským zákazníkům Skylinku.

ČT1 HD
je testovací veřejně přístupné vysílání prvního programu České televize ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Program je přístupný na všech kartách Skylink, které přijímají program ČT1.

Kromě nových programů neplacené nabídky se zákazníci Skylinku na podzim dočkají řady programových novinek ve volitelných balíčcích MULTI a HD PLUS. Datum oficiálního spuštění nových programů bylo stanoveno na 1. 10. 2009 a všichni zákazníci o nich budou postupně informováni. Už dnes však můžeme oznámit první novinku.

Novinky v MULTI
Jednou z programových změn v balíčku MULTI je zařazení programu National Geographic Channel (NGC), který nahrazuje program MGM, a přidání nového programu National Geographic Wild (NG Wild). Skylink reaguje na vysokou poptávku po kvalitních dokumentárních programech. Nové televizní stanice z produkce National Geographic jsou prestižními reprezentanty tohoto žánru. Obě vysílají v angličtině s českými titulky, ale již se připravuje česká verze programu NGC.

Program MGM, který opouští MULTI, reprezentuje filmový žánr, který je ve velké míře zastoupen na mnoha všeobecných programech z neplacené nabídky Skylinku. Při sestavování placené nabídky se Skylink rozhodl dát přednost žánrům, kterým se na programech neplacené nabídky neposkytuje takový prostor. Diváci tak mají možnost v rámci MULTI získat to, co jim neplacená nabídka neposkytuje.

Skylink
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).