Hlavní navigace

Novinky VAIO pro léto 2009

[Tisková zpráva] Společnost SONY představuje inovované řady notebooků VAIO na letní sezónu 2009 s možností registrace do upgrade programu pro zaslání nového operačního systému Microsoft Windows 7. Ať už potřebujete svůj laptop k práci a často cestujete nebo chcete mít vždy po ruce stylový a výkonný módní doplněk, určitě si vyberete ten pravý přímo pro vás.

Sdílet

Mobilní notebooky pro časté cestování
Nemůľete si dovolit být připoutáni stále ke stolu? Cestujete a potřebujete kompaktního a lehkého společníka natolik zdatného, aby vydrľel a slouľil? Jděte z jedné schůzky za druhou, stále s perfektní přípravou a aktuálními daty! Nechte svou kancelář doma a pohodlně pracujte s VAIO notebooky kdekoli. Vľdy s dlouhou výdrľí na akumulátor a potřebným výkonem.

Řada TT21 VGN-TT21XN/B
Velmi lehký a přenosný notebook stylového designu pro mobilní profesionály. VAIO série TT je vyroben z karbonových vláken, s LED podsvícením displeje a výdrľí akumulátoru aľ 9 hodin.

Řada Z41 VGN-Z41XD/B
13,1" notebook se skvělým výkonem pro profesionály na cestách. Tenký a lehký notebook řady Z kombinuje elegantní a pevné karbonové ąasi a výkonný hardware. Displej X-black LCD s LED podsvícením, zvýąenou odolností proti poąkrábání a vysokým rozliąením přináąí navíc opravdu skvělý obraz pro práci i zábavu. Velkou výhodou tohoto modelu jsou dvě grafické karty, poskytující moľnost volby mezi grafickým výkonem a výdrľí na baterii.

Řada SR49 VGN-SR49VN/H
Chytrý, lehký a stylový 13,3" notebook pro práci i zábavu s LED podsvícením displeje. Notebook řady SR je kompaktní přístroj pro mobilní pouľití. Pět programovatelných tlačítek usnadňuje spouątění vybraných aplikací pouhým jedním stiskem. Velmi praktický pro časté cestování.

®ivotní styl
Pro mnohé uľivatele nejsou dneąní notebooky pouze záleľitostí výkonu. Ten je navíc díky integrované technologii pro procesory Intelź Centrinoź k mobilnímu pouľití více neľ dostačující. Notebook by měl také dobře vypadat. Přesně pro ty uľivatele, kteří dbají na kvalitní design a doplňky je určena řada CS a NS.

Sony nabízí k těmto sériím mnoho nápaditých a stylových doplňků a přísluąenství. Taąky, myąi i pouzdra ve stejné barvě. K maximálnímu doladění je moľné najít u některých modelů také ostatní produkty spotřební elektroniky např. MP3, fotoaparáty, digitální kamery, reproduktory apod.

Řada CS31
VGN-CS31S/Q, VGN-CS31S/T, VGN-CS31S/R, VGN-CS31S/W, VGN-CS31S/P, VGNCS31S/V
Módní a stylový notebook, který vypadá po vaąem boku opravdu dobrě. Speciální design, včetně extralesklého “pianového laku”, je nabízen v ąesti atraktivních barvách. Unikátní Sony registrovaný nátisk písma na klávesách notebooku, elegantní barvy a k tomu dostatečný výkon pro práci i zábavu. Sladění se stejně barevným přísluąenstvím je pak uľ jen třeąničkou na dortu k celkové spokojenosti majetele či majitelky.

Řada NS31 VGN-NS31S/S,VGN-NS31M/S
Notebook pro kaľdodenní pouľití s elegantním „textilním“ potiskem bude vľdy záviděníhodným doplňkem. Tyto notebooky jsou ideálním vyváľením mezi jednoduchostí, stylem a výkonem.

Domácí zábava
Chcete-li si uľít kvalitní, ąirokoúhlý obraz, který je ideální pro hraní her a sledování videa, jste na správném místě. Dvoulampové podsvícení displeje u notebooku řady AW a vybraných modelů řady FW přináąí výjimečnou kvalitu podání barev a ostrosti. Společně s HDMI rozhraním, DLNA technologií a Blu-ray vypalovací/combo mechanikou přináąí jedinečné záľitky při pouľití na poli domácí zábavy. Předinstalovaný software pro správu a editaci videa, hudby a fotografií pomůľe zkrátit a zpříjemnit chvíle strávené nad pořízenými záznamy z dovolené nebo party s přáteli. Můľete sledovat HD filmy, hrát hry, editovat svá videa, fotky a hudbu. To vąe na jednom přístroji s kvalitním hardwarovým vybavením a vice neľ reprezentativním designem.

Řada FW41 VGN-FW41ZJ/H, VGN-FW41M/H, VGN-FW41E/H
Plně vybavený 16,4" notebook, ideální jako centrum domácí zábavy. Vypalte 50 GB dat na jeden Blu-ray disk, přehrávejte videa v plném rozliąení na Full HD displeji, uľívejte si kvalitní hardware a usnadněte si svou práci pomocí balíku předinstalovaného software. Programové vybavení, nejen z dílny Sony, velmi usnadní kopírování, editaci a vypalování videa, hudby a fotografií. Pracovat s multimediálními soubory snadněji a přitom dosahovat bezmála profesionálních výsledků snad ani nejde!

Řada AW31 VGN-AW31S/B
Vlajková loď v kategorii VAIO notebooků určených pro zábavu. Kvalitní displej s dvoulampovým podsvícením a Full HD rozliąením přináąí jasný a ostrý obraz. Ve spojení s Blu-ray vypalovací mechanikou je notebook vhodný pro domácí zábavu více neľ jakýkoli jiný.

Vaąe VAIO zjednoduąeně nyní s Windows 7!
Společnost Sony odstartovala (počínaje 26/6/2009) dobrovolný registrační program pro upgrade současného OS na systém Microsoft Windows7. Uľivatel, který si od 26.6. 2009 (včetně) zakoupí notebook, má moľnost na níľe uvedené webové adrese registrovat svůj poľadavek na obdrľení operačního systému Windows7 a doprovodných utilit pro své VAIO. Jakmile bude operační systém uveden na trh, bude registrovaný uľivatel kontaktován operátorem pro upřesnění logistických údajů a dodání zásilky DVD.

Windowsź 7 byly vyvinuty přímo na základě reakcí uľivatelů, coľ znamená, ľe zde naleznete mnoho prvků, které Vám donedávna chyběly. Pokud vás zajímá usnadnění kaľdodenní činnosti a optimalizace vaąeho notebooku VAIO tak, aby pracoval co nejrychleji, jsou Windows 7 přesně to, co hledáte.

Rychleji a snadněji:

 • Vylepąená funkce správce a celoobrazové náhledy
 • Jump listy. Zvětąování pracovní plochy & Windowsź Search
 • Internet Explorerź 8
 • Snaľąí správa zařízení & funkce HomeGroup

Pracuje, jak potřebujete:

 • Rychlejąí, výkonnějąí
 • Vylepąené nastavení spotřeby energie
 • Kompatibilnějąí
 • Nové moľnosti
 • Vyvinuto pro snadnějąí sdílení médií
 • Vzdálený streaming médií
 • Windows Touch*

Více informací a podmínek lze najít na stránkách: WWW.VAIO.EU/WIN­DOWS7