Hlavní navigace

Novinky z konference Oracle OpenWorld 2009

[Tisková zpráva] Oracle přivítal více než 40 000 návštěvníků své globální konference Oracle OpenWorld 2009 zaměřené na byznys a technologie, která se konala v San Francisku v USA.

Sdílet

Praha – 19. září 2009 – Generální ředitel společnosti Oracle Larry Ellison během svého projevu na konferenci Oracle OpenWorld demonstroval plánované funkce budoucí verze produktu Oracle Enterprise Manager včetně podpory řízení příští generace aplikací Oracle Fusion a nové integrace se službami podpory Oracle. Kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger zmínil, že technologie jsou klíčovým motorem kalifornské ekonomiky a jsou naprosto vlastní nápaditému duchu Kalifornie.

Účastníci letošního ročníku měli přístup na více než 1 900 vzdělávacích seminářů, expozice 400 technologických lídrů z celého světa na ploše 28 metrů čtverečních, více než 300 živých ukázek produktů Oracle v rámci Oracle DEMOgrounds, více než 200 odborných seminářů a také na praktické workshopy a různé akce pro navázání kontaktu. OOW generoval pro ekonomiku Sanfranciského zálivu více než 100 miliónů dolarů. V době konání konference byly vyprodány všechny hotely v centru San Franciska a v nejatraktiv­nějších dnech účastníci zaplnili více než 15 000 hotelových pokojů.

Oracle zdokonalil produkty Primavera P6
Společnost Oracle ohlásila nové verze aplikací Primavera P6 Enterprise Project Portfolio Management a Primavera Contract Management, které rozšiřují funkce celopodnikového řízení portfolia projektů (PPM).

Nové verze Primavera P6 Enterprise Project Portfolio Management 7.0 a Primavera Contract Management 13 přinášejí podstatná vylepšení z hlediska použitelnosti, integrace a spolupráce.

Nová možnost webového přístupu k aplikacím Oracle Primavera P6 Enterprise Project Portfolio Management 7.0 a Contract Management 13 zpřístupňuje profesionální řízení projektů na webu. Poskytuje tak neomezený přístup všem, kteří pracují na příslušném projektu nebo programu.

Oracle Application Integration Architecture Release 2.5
Oracle ohlásil Oracle Application Integration Architecture (AIA) Release 2.5, dosud nejrozsáhlejší vydání architektury Oracle AIA s deseti novými balíčky pro integraci procesů (Process Integration Packs, PIP), které se uplatní napříč různými odvětvími, a šesti novými balíčky PIP pro konkrétní průmyslová odvětví. Dále nová verze architektury přináší rostoucí knihovnu více než 1 000 podnikových služeb a 100 podnikových objektů.

S větším důrazem na komplexní oborová řešení a předem připravená řešení integrace prakticky se všemi hlavními aplikacemi Oracle i jiných dodavatelů jako SAP pomůže Oracle AIA Release 2.5 organizacím omezit komplikovanost integrace podnikových procesů. Osvědčená a spolehlivá platforma založená na architektuře SOA jim pomůže urychlit dodávky podnikových aplikací.

První komplexní pojetí práce s dokumenty v podnikových aplikacích
Pojetí společnosti Oracle pro dokumenty z podnikových aplikací stojí na úzké integraci různých produktů Oracle pro správu obsahu, které jsou součástí produktové řady Oracle Fusion Middleware, a aplikací Oracle. Touto integrací poskytuje Oracle zákazníkům svých aplikací komplexní soubor služeb správy obsahu, které umožňují přímo vidět, prohledávat a spravovat všechny papírové a elektronické dokumenty – včetně faktur, personálních formulářů, produktových specifikací a zákaznických smluv – v prostředí aplikací Oracle.

Protože Oracle jako jediná společnost používá společnou technologickou platformu (založenou na produktech Oracle Fusion Middleware a Oracle Database 11g) pro své špičkové podnikové aplikace i prvotřídní řešení správy obsahu, dokáže výborně poskytovat bezpečnou a škálovatelnou infrastrukturu pro zpracování všech dokumentů v rámci transakčních aplikací na plánování podnikových prostředků, CRM aplikací orientovaných na prodej a služby a aplikací na zakázku.

Zjednodušená integrace s aplikacemi Oracle
Na pomoc organizacím, které potřebují zdokonalit své řízení, ohlásila společnost Oracle řešení Oracle Enterprise Performance Management (EPM) System Release 11.1.1.3, které spojuje nástroje řízení výkonnosti a business intelligence (BI) a podporuje širokou řadu procesů strategického, finančního a provozního řízení, jež umožňují organizacím fungovat chytře, agilně a sladěně.

Novinkou v této verzi je modul Enterprise Resource Planning (ERP) Integrator pro Oracle Hyperion Financial Data Quality Management, který podporuje obousměrnou integraci finančních dat s aplikací Oracle Hyperion .

Sada integrovaných nástrojů pro plánování skladových zásob v maloobchodě
Integrované řešení Oracle Retail pro plánování skladových zásob spojuje a rozvíjí osvědčené aplikace Oracle Retail Replenishment Optimization, Oracle Retail Demand Forecasting a Oracle Retail Advanced Inventory Planning. Pomůže maloobchodníkům lépe předvídat poptávku zákazníků, dosáhnout rovnováhy mezi úrovní služeb a investicemi do skladových zásob a neustále synchronizovat a upravovat nabídku podle poptávky. Schopnost nabídnout zákazníkům ten správný produkt ve správném množství a ve správnou dobu má naprosto reálné přínosy z hlediska finančního toku.

Integrovaná sada pro plánování skladových zásob Oracle Retail nabízí maloobchodníkům komplexní řešení strategického plánování i taktické realizace. Poskytuje robustní simulační a optimalizační funkčnost, která jim pomůže sladit investice do skladových zásob s finanční a obchodní strategií.

Nová vylepšení mobilního a sociálního CRM
Oracle stále rozvíjí své určující inovace v oblasti mobilního a sociálního CRM. Proto ohlásil nové verze aplikací Oracle Mobile Sales Assistant 2.0 for BlackBerry a Oracle Social CRM Applications Release 3.

Oracle Mobile Sales Assistant, optimalizovaný pro mobilní profesionály, je jednoduchá, vysoce intuitivní aplikace, která má uživatelům pomoci spolupracovat s kolegy a zákazníky, vyřizovat časté úkoly na cestách a pohotověji uzavírat obchodní případy.

Oracle Social CRM Applications jsou vysoce intuitivní, jasně zaměřené aplikace, které využívají nejnovější technologie webu 2.0 a umožňují uživatelům v prodeji být efektivnější a produktivnější díky využívání znalostí a zkušeností širší komunity pro identifikaci vhodných obchodních příležitostí, rozvoj obchodních kampaní a spolupráci s kolegy na uzavírání většího množství obchodních případů. Často při jejím používání ani není třeba zadávat žádná data.

O společnosti Oracle
Oracle (NASDAQ: ORCL) je největší světový dodavatel podnikového softwaru. Další informace o společnosti Oracle najdete na webu http://www.ora­cle.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).