Hlavní navigace

Novou finanční a správní ředitelkou ICZ se stala Ilona Machová

[Tisková zpráva] (Praha, 24. ledna 2008) – Novou finanční a správní ředitelkou společnosti ICZ, která patří mezi významné české dodavatele integrovaných softwarových a síťových řešení, byla jmenována dosavadní ředitelka strategického rozvoje Ilona Machová. Ve funkci vystřídala Jaromíra Stemberga, jenž zaujal nově vytvořenou pozici ředitele marketingu a komunikace.

Sdílet

Ilona Machová, dosavadní ředitelka strategického rozvoje, bude ve své nové funkci zodpovědná za veškeré funkce finanční ředitelky včetně řízení oddělení ekonomiky, interních procesů, správy majetku, projektové administrace, nákupu a logistiky, kontrolingu a interního auditu.

Jaromír Stemberg má nově na starost oddělení marketingu a veškerou interní i externí komunikaci ICZ se zvláštním důrazem na komunikaci se zahraničními subjekty a investory. Zároveň byl jmenován členem představenstva dceřiné společnosti Expert & Partner engineering CZ, a.s.

Ilona Machová vystudovala podnikohospodářskou fakultu na Vysoké škole ekonomické v Praze. Před příchodem do ICZ působila ve společnosti IPS a.s. a posléze Skanska CZ a.s., kde zastávala pozici ředitelky odboru interního auditu skupiny Skanska, od roku 2003 pak pozici odborné ekonomicko-správní ředitelky Divize Project Development. V ICZ doposud působila ve funkci ředitelky strategického rozvoje. Ilona Machová (47) je vdaná a má dceru. Mezi její záliby patří cestování, rocková hudba a zahrádkaření.

Jaromír Stemberg je držitelem titulů MBA z City University of New York a Ph.D. z University of Northern Washington. Má více než dvacetileté obchodní zkušenosti z mezinárodního prostředí jak z USA, tak i České republiky. Působil například ve společnostech Electrolux s.r.o. a Hewlett-Packard s.r.o. V ICZ zastával od roku 2004 do současnosti funkci finančního a správního ředitele společnosti. Jaromír Stemberg (52) je ženatý a má tři děti. Ve volných chvílích se věnuje rodině a přátelům, k jeho zájmům patří cyklistika, výlety, golf a příroda.