Hlavní navigace

NOVOU LETNÍ REALITY SHOW BAR BUDOU PROVÁZET LAĎKA NĚRGEŠOVÁ A LIBOR BOUČEK

[Tisková zpráva] Laďka Něrgešová a Libor Bouček budou tvořit moderátorskou dvojici, která televizní diváky provede novou interaktivní reality show BAR. Ta se ve vysílání Prima TV objeví už 10. července.

Sdílet

„Musím říci, že se málokdy vidí, aby dva moderátoři společně tak perfektně fungovali, jako je tomu v případě Laďky a Libora. Oba za sebou mají dlouhou televizní zkušenost, každý v jiných typech pořadu. Oba moderují i v rádiích. Vzájemně se báječně doplňují a jsem si víc než jistý, že budou díky svému smyslu pro humor skvělými průvodci živých přenosů z BARu, během kterých budou diváci rozhodovat o dalších osudech soutěžících,“ říká Petr Nezval, šéfredaktor vlastní tvorby Prima TV.

„Na moderování Baru se samozřejmě těším. Naštěstí mi to nenabourá žádnou dovolenou, protože jsem začala pracovat na rádiu Frekvence 1. Těším se hlavně na spolupráci s Liborem Boučkem, se kterým se známe už asi deset let a ještě jsme spolu nic nedělali. Pokud nepočítám týdenní vysílání na rádiu Express,“ říká Laďka Něrgešová.

„Dlouho jsem nabídku moderování Baru zvažoval a nakonec jsem se ji rozhodl přijmout. Pochopil jsem, že Bar není reality show postavená jen a jen na celebritách, což mě ze začátku děsilo. Po podrobnějším zkoumání tohoto pořadu jsem přesvědčen, že Bar bude jeden z nejzábavnějších pořadů tohoto léta,“ dodává Libor Bouček.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).