Hlavní navigace

Novou personální manažerkou se v ecommerce.cz stává Radka Holčíková

[Tisková zpráva] Brno – 30. listopadu, 2010 – Personální manažerkou v softwarové společnosti ecommerce.cz se od prosince stává Radka Holčíková (34). Ve firmě, která v současné době zaměstnává 130 lidí – převážně specialistů v oboru informačních technologií, bude mít na starosti sestavení nové strategie a systému odborných školení.

Sdílet

Radka Holčíková přichází  do softwarové firmy s patnáctiletou praxí z významného českého vydavatelství v oblasti informačních a komunikačních technologií Computer Press, kde se orientovala především na oblast vzdělávání zaměstnanců a benefitních systémů.

„Vzhledem k tomu, že firma neustále roste a směřuje do dalších odvětví, čeká personálního manažera opravdu hodně práce. V Brně, přezdívanému české Sillicon Valley, kde funguje ostrá konkurence v podobě světových IT firem, je poptávka po IT talentech tradičně silná,“ uvedl majitel firmy Radek Sedlář.

„Kvalitní IT specialisté jsou nedostatkovým zbožím na trhu, jsem ale přesvědčena, že jim ecommerce.cz, která se na trhu pohybuje deset let a neustále roste, má co nabídnout,“ uvedla Radka Holčíková.

Radka Holčíková je vdaná, má dva syny. Ráda čte a rekreačně hraje volejbal.   
 

O společnosti ecommerce.cz 
Rychle rostoucí, ryze česká IT firma ecommerce.cz se sídlem v Brně a Starém Městě se zaměřuje na vývoj náročných zákaznických řešení a aplikací pro velké komerční a státní subjekty. Na poli informačních technologií a služeb působí od roku 2000. Téměř 130 IT specialistů vytváří unikátní systémy, které klientům vydělávají peníze, přinášejí zisk a odbourávají nepříjemné papírování.

Veškeré procesy vývoje, řízení  projektů včet­ně servisních služeb se striktně řídí  podle mezinárodně u­platňovaných metodologií a norem. K významným zákazníkům ecommerce.cz patří SAZKA, a.s., ČEZ, Tipos národná lotériová spoločnosť, Ministerstvo vnitra, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Bratislavský samosprávny kraj, Ústavní soud ČR či Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský.