Hlavní navigace

Novou ředitelkou divize Azlan společnosti Tech Data Michaela Modálková

[Tisková zpráva] Praha, 8. 9. 2008 – Na pozici ředitelky obchodní divize Azlan, která je součástí společnosti Tech Data Distribution, nastoupila 1. září 2008 Michaela Modálková. Převzala tak kompetence Vratislava Hédy, pod jehož vedením divize Azlan zajišťovala distribuci celé řady produktů významných značek a dodavatelů z oblasti IT.

Sdílet

V osobě Michaely Modálkové přichází do Tech Data Distribution zkušený odborník, který firmu obohatí o inspirativní přehled v oblasti obchodu s výpočetní a komunikační technikou nejen v České republice, ale i na Slovensku. Michaela Modálková pracovala na různých pozicích v českých zastoupeních zahraničních firem, které se věnovaly prodeji a distribuci počítačové techniky a špičkových IT systémů. Naposledy zastávala funkci ředitelky obchodní divize a ředitelky slovenské pobočky společnosti Servodata.

Michaela Modálková absolvovala několik odborných kurzů zaměřených na posílení dovedností v obchodě, komunikaci a managementu a tyto dovednosti sama předává i jako trenérka. K jejím zálibám patří především rodina, ale najde si čas i na kulturu, literaturu nebo sport. Je akreditovanou porotkyní tanečních soutěží a jezdí automobilové závody. Kromě toho ráda lyžuje, plave a hraje tenis.

Divize Azlan společnosti Tech Data Distribution v současné době zajišťuje distribuci produktové řady Cisco, síťových produktů, kabeláží, serverů a produktů IT bezpečnosti mnoha známých značek. V roce 2007 zvítězila v anketě o nejlepšího IT distributora s přidanou hodnotou (IT VAD roku). V červnu roku 2008 spustila v rámci internetového obchodu Tech Data s názvem eTouch unikátní službu, pomocí které informuje své zákazníky o okamžité dostupnosti nabízených výrobků v centrálním skladu Azlan v britském Yorku. Díky této službě mají zákazníci společnosti perfektní přehled o tom, zda je zboží, o které mají zájem, k dispozici. Podařilo se tak rozšířit dosavadní servis portálu eTouch, který již předtím informoval o dostupnosti výrobků ve skladech Tech Data Distribution v České republice.

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na: www.techdata.cz; www.techdata.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).