Hlavní navigace

Nový 24“ LCD monitor od LG – koncert barev na vašem stole

[Tisková zpráva] Praha, 13. prosince 2006 --- Společnost LG Electronics uvádí na tuzemský trh první stolní 24“ monitor L245WP s plným HD rozlišením (1920 x 1200 bodů).

Sdílet

Monitor L245WP je vybaven mnoha zajímavými funkcemi – vyspělým panelem s vysokou věrností barev, digitálním rozhraním DVI, ergonomickým stojanem a v neposlední řadě plným HD rozlišením. Díky svým vlastnostem je určen jak pro profesionály (např. projektanty nebo grafiky), tak i pro náročné domácí uživatele jako centrum zábavy, práce a vzdělávání.

„Model L245WP nabízí 24“ širokoúhlou obrazovku s rovnoměrným podsvícením, které zajišťuje 12 CCFL trubic (Cold Catode Fluorescent Lamps). Plocha o velikosti 24“ dokáže zobrazit i dvě plné stránky velikosti A4 a ještě zbyde spousta místa pro další pracovní nástroje. Technici, konstruktéři a designéři jistě ocení vynikající obrazové podání s vysokým rozlišením a širokými pozorovacími úhly,“ říká Radek Forman, Key Account Manager společnosti LG Electronics CZ.

Na výborných obrazových vlastnostech má zásluhu nejen zcela nový panel, ale také digitální rozhraní HDMI. Monitor L245WP nabízí hned několik možností připojení video zařízení. Kromě již zmíněného HDMI vstupu, můžete využít video konektoru pro přenos analogového signálu či USB hub.

Monitor vyhovuje nejpřísnějším bezpečnostním a ergonomickým standardům včetně norem TCO99, TUV-GS a SEMCO. Kromě zajímavých technických parametrů jsou stejně důležité náklady na pořízení monitoru a jeho užívání. Spotřeba monitoru v zapnutém stavu není větší než 80 W a doporučená koncová cena je příjemných 26 500 Kč vč. DPH.

Monitor bude na českém trhu dostupný od prosince 2006.