Hlavní navigace

Nový Agen.cz – populární e-shop v novém kabátě

[Tisková zpráva] Jeden z nejstarších českých internetových obchodů je zpět. Po krátkém květnovém výpadku, který byl způsobený ukončením činnosti předchozího provozovatele, je internetový obchod Agen.cz opět v plném provozu.

Sdílet

Na první pohled prodělal e-shop s téměř devítiletou historií hned několik změn. Ačkoliv na známé internetové adrese www.agen.cz zůstává logo se sympatickou ještěrkou, design webu i nabídka produktů doznaly určitých úprav. Webové stránky nyní působí konzervativnějším a přehlednějším dojmem. Agen.cz v současné době nabízí ještě větší výběr nových počítačů, notebooků a hardware. Nově se v nabídce objevují další atraktivní položky, jakými jsou například hračky nebo domácí kina.

Zajímavé novinky čekají na zákazníky v nabízených službách a servisu. Agen.cz na titulní stránce zmiňuje hned 7 důvodů, proč nakupovat na této tradiční internetové adrese. Mezi hlavními prodejními taháky nechybí ohromné skladové zásoby, nízké ceny a doručení kdekoliv v ČR do 24 hodin.

Provozovatelem e-shopu Agen.cz je společnost Elephant Orchestra, a.s., která má s internetem a internetovými projekty bohaté zkušenosti. V České republice se Elephant Orchestra věnuje především Lead Generation projektům – mezi její známé aktivity patří například portály iPojištění.cz nebo Půjčky.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).