Hlavní navigace

Nový AirLive 24portový PoE switch s vynikajícím poměrem cena/výkon

[Tisková zpráva] Taipei, Taiwan – AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje nový 24portový PoE switch POE-FSH2442G.

Sdílet

AirLive POE-FSH2422G je web-managed 24portový 10/100 switch s 4mi Gigabit porty a 2mi Mini-GBIC sloty. Všech 24 portů 10/100 Mbit podporuje napájení elektrickou energií Power over Ethernet. Každý PoE port doručí maximálně 15.4W energie (maximální zatížení celého zařízení je 170W) zařízení vyhovující standardu 802.3af jako jsou VoIP telefony, dohledové kamery, bezdrátové LAN zařízení a další. Díky tomu odpadá potřeba zařízení umísťovat u zásuvky elektrické energie, složitě protahovat další kabely nebo používat další injektory nebo adaptéry. Díky tomu je instalace jednoduchá, rychlá a levná

AirLive POE-FSH2422G také poskytuje pokročilé funkce, které dříve patřily do segmentu drahých profesionálních zařízení jako jsou : Tag VLAN, Port Trunking, Priority Queues, Port Mirroring a Broadcast Storm Control. Díky podpoře Web Managementu je instalace jednoduchá – jen přes webový prohlížeč. Webové rozhraní umožňuje nejen konfiguraci, ale také monitoring spotřeby PoE portů, propustnosti, … .

“Začali jsme s našim 8mi portovým PoE switchem POE-FSH804 a zpětná vazba z trhu byla velmi úspěšná. Zavedením POE-FSH2422G pro další segment trhu poskytujeme zákazníkům ucelené All-in-One řešení. A to jak pro vnitřní tak i venkovní použití – například s našimi bezdrátovými CPE produkty nebo velmi úspěšnými dohledovými IP kamerami. ” řekla Líba Krejzlíková, Marketing Managerka AirLive.

Pro zařízení, která nepodporují napájení po Ethernet kabelu, AirLive nabízí POE-48TU, který může být použit nejen s POE-FSH2422G aby napájel Vaše non-PoE zařízení.

Doporučená koncová cena je 10.900,– bez DPH.