Hlavní navigace

Nový Blu-ray přehrávač od Sony vás přenese do světa HD

[Tisková zpráva] Model BDP-S360 a nové systémy prostorového zvuku HT-SS360, HT-SF360,HT-FS jsou dokonalým spojením kvality a stylu.

Sdílet

Společnost Sony dnes představuje svůj nejnovější přehrávač Blu-ray disků určený pro fanoušky domácí zábavy, kteří touží po nezapomenutelných zážitcích u domácího kina. Díky nejmodernějším technologiím model BDP-S360 nabízí dokonalý obraz v rozlišení 1080p a prostřednictvím kompatibilního AV receiveru také osmikanálový prostorový zvuk. Umožňují to nové dekodéry DTS-HD a Dolby TrueHD, které jsou poprvé použity již u základního modelu Blu-ray přehrávače značky Sony.

Sony zároveň uvádí na trh tři nové systémy domácího kina BRAVIA: HT-FS3, HT-SS360 a HT-SF360, jejichž HD zvuk vhodně doplňuje neuvěřitelně kvalitní obraz nabízený přehrávačem BDP-S360. Společně tato zařízení vytvářejí prvotřídní domácí kino.

BDP-S360 nabízí zcela novou úroveň interaktivní zábavy v podobě vzrušujícího světa BD-Live™. Tento nový systém nabízí možnost stahování nebo streamování bonusového obsahu. Například nepoužité scény, trailery z filmů a hry vycházející z filmů. Vestavěný USB port umožňuje uložení souborů stažených z internetu na externí USB flash disk.

„BDP-S360 je brána do světa, kde vás filmy obklopují ze všech stran. Jejich sledování představuje skutečně výjimečný zážitek. Jsme přesvědčeni, že tento přehrávač, který v sobě spojuje elegantní design s prvotřídními funkcemi, ocení každý majitel HDTV,“ říká Julien Dalle, Senior Business Manager z divize Home Video Marketing společnosti Sony Europe. „Tento nový model dokazuje, že se naplno věnujeme vývoji řady zařízení pro Blu-ray tak, aby odpovídala nejnovějším formátům přicházejícím do praxe. Blu-ray je ten pravý formát pro vysoké rozlišení. Jeho interaktivní možnosti jsou hlavním důvodem, proč si uživatelů vybírá Blu-ray přehrávače jako základ domácího kina.“

Zákazníci samozřejmě nemusejí vyhazovat své stávající DVD nosiče. Nyní jim mohou dát nový život prostřednictvím přehrávače BDP-S360. Ten díky technologii Sony Precision Cinema HD Upscale dokáže „převzorkovat“ signál ve standardním rozlišení na 1080p, takže prostřednictvím rozhraní HDMI můžete své oblíbené filmy sledovat nově v rozlišení, které se blíží standardu HD.

Režim rychlého startu („quick start up“) umožňuje začít přehrávač BDP-S360 používat za pouhých 6 sekund! Technologie BRAVIA sync umožňuje ovládání přehrávače, televizoru BRAVIA a systému domácího kina prostřednictvím jednoho dálkového ovladače. Takže například vypnutí všech tří zařízení zvládnete stisknutím jediného tlačítka. Další nabízenou funkcí je Bonus View, která u titulů s podporou tohoto formátu nabídne sledování bonusových materiálu v režimu „obraz v obraze“. Poutavý komentář režiséra si tak můžete sledovat zároveň s přehrávaným filmem.

BDP-S360 disponuje technologií Sony Precision Drive™, která se stará o korekci nerovností disků ve třech směrech a stabilizuje přehrávání prohnutých nebo poškrábaných Blu-ray a DVD disků. Podporuje také výstupní formát videa Deep Colour a AVCHD disky kódované technologií x.v.Color™ (xvYCC).

Přehrávač BDP-S360 nabízí funkce, které si uživatelé oblíbili u Blu-ray přehrávačů od Sony: technologii „24p true cinema“ pro obrazovou kvalitu jako v kině, nebo uživatelsky přívětivý Xross Media BarTM, který zajišťuje jednoduchý a intuitivní pohyb v nabídkách.

Dopřejte si skvělou zábavu s domácím kinem od Sony
Tři nové systémy domácího kina Sony BRAVIA navržené tak, aby dokonale doplňovaly přehrávač BDP-S360, nabízejí zákazníkům dostatečně velký výkon a nenápadný design. Připojením kteréhokoli z těchto systémů prostorového zvuku k BDP-S360 vznikne elegantní a výkonné domácí kino.

Modely HT-SS360 a HT-SF360 představují minimalističtější variantu s reproduktory na podlaze (HT-SF360) nebo se satelitními reproduktory (HT-SS360). Oba systémy jsou vybaveny více než dostatečným výkonem 1000 W, podporují čistý HD zvuk z připojeného Blu-ray přehrávače a obsahují technologii BRAVIA sync.

Domácí kina Sony přicházejí s bezdrátovou technologií S-AIR™, která se stará o skvělý prostorový zvuk bez zbytečných drátů. Modely HT-SS360 i HT-SF360 jsou vybaveny inteligentní technologií Sony DCAC (Digital Cinema Auto Calibration), která díky zaměření řady nejdůležitějších faktorů (například vzdálenost reproduktorů, hlasitost a frekvence) usnadňuje nastavení reproduktorů na optimální prostorový zvuk pro poslech hudby a sledování filmů. Ve spojení s technologií DCS (Digital Cinema Sound), která svými režimy Cinema Studio zvýrazňuje prostorový zvukový efekt, tak vzniká kvalitní prostorový zvuk.

Posledním ze série systémů je HT-FS3, domácí kino nabízející dokonalý zvukový zážitek bez jakýchkoli nadbytečných kabelů a součástí. HT-FS3 obsahuje FM/AM tuner a tříkanálový systém prostorového zvuku S-Force PRO Front, který vytváří autentickou atmosféru kinosálu. Podobně jako modely HT-SS360 a HT-SF360, je i tento systém vybaven portem Digital Media pro přehrávání hudby uložené v MP3 přehrávačích, počítačích nebo mobilních telefonech.

Svou nabídkou přehrávačů Blu-ray disků a odpovídajících systémů domácího kina společnost Sony pomáhá svým zákazníkům na cestě k modernímu digitálnímu životnímu stylu, postavenému na technologii Blu-ray.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).