Hlavní navigace

Nový český web-to-print systém je tu! A navíc s dopravou zdarma!

[Tisková zpráva] Česká tiskárna REP Tisk spol. s r.o. spustila novou službu pro stávající i nové klienty na adrese http://www.printprices.eu Web umožní návštěvníkům spočítat cenu nejběžnějších tiskovin a také je objednat online. Spuštění webu, který umožňuje zasílání tiskovin téměř po celé EU, je prvním krokem k rozsáhlé zahraniční expanzi společnosti.

Sdílet

Obchodní ředitel Ing. Marek Pavlišta o službě řekl: Spuštěním webu chceme dokázat, že kvalitní tiskoviny nemusí být vůbec drahé, jejich objednání složité a dodací doba dlouhá. Věříme, že web http://www.prin­tprices.eu se stane neocenitelným pomocníkem pro zadavatele tisku v České republice i v zahraničí!

O společnosti REP Tisk spol. s. r. o.
Společnost REP Tisk spol. s r. o. je rodinná tiskárna působící na našem trhu již déle než 16 let. Poskytuje své služby zejména v oblasti ofsetového a digitálního tisku. V roce 2009 začala působit již i na slovenském trhu a letošní spuštění web-to-print portálu na http://www.prin­tprices.eu je jejím prvním krokem k expanzi na trhy západní Evropy.