Hlavní navigace

Nový český YouTube kanál k prohlížeči Google Chrome

[Tisková zpráva] Zájem o prohlížeč Google Chrome roste, což potvrzuje čtyřnásobný nárůst počtu aktivních uživatelů od začátku roku. Společnost Google teď proto českým uživatelům nabízí speciální vzdělávací kanál na portálu YouTube, kde se uživatelé prostřednictvím vtipných videí naučí, jak s prohlížečem pracovat.

Sdílet

Vlastní internetový prohlížeč Google Chrome uvedla společnost Google na trh v září 2008 s cílem umožnit uživatelům lepší a pohodlnější práci s internetem, tj. rychlejší, jednodušší a bezpečnější prohlížení.

Zpětná vazba od uživatelů a čtyřnásobně vyšší počet aktivních uživatelů od začátku roku potvrdily, že čeští uživatelé mají o prohlížeč zájem. Nyní proto Google přichází s krátkými kreativními videi o prohlížeči Google Chrome, která vtipným způsobem zobrazují jeho možnosti.

Videa byla vytvořena několika kreativci, kteří přišli s obrovským množstvím zajímavých nápadů, jak prohlížeč Google Chrome vyobrazit. Nápady byly natolik originální a různorodé, že se Google rozhodl vytvořit speciální kanál na video portálu YouTube a uživatelům tak nabídnout zajímavou formu vzdělávání.

Videa si můžete prohlédnout na youtube.cz/go­oglechromecz.

Tip: Podívat se můžete například na video „Vy a váš prohlížeč“, jehož autorem a ilustrátorem je Christoph Niemann. Zároveň s videem od Christopha jsou k dispozici i krátké filmy: Evoluce jednoduchosti, Dveře, Laboratoř Dr. Veverky, Chromane, Obránci v kombinézách.