Hlavní navigace

Nový databázový software IBM pomůže klientům přistupovat ke kritickým informacím o 50 % rychleji

[Tisková zpráva] Armonk, New York: Společnost IBM (NYSE: IBM) představila nový databázový software, který pomůže společnostem přijímat inteligentnější rozhodnutí, maximalizovat obchodní příležitosti a zároveň snižovat výdaje.

Sdílet

S novým databázovým softwarem Informix Warehouse mohou globální společnosti vůbec poprvé ukládat data do datového skladu a zároveň provádět mimořádně rychlé online transakce na zjednodušené softwarové platformě. Kombinace těchto dvou funkcí v jediné nabídce jim pomůže dosáhnout lepších výsledků a získat představu o obchodním růstu a snižování nákladů. Díky jednoduššímu použití stávající infrastruktury Informix mohou klienti pracovat až o 50 % efektivněji.

Společnosti si nyní stále více uvědomují nutnost efektivního využívání informací, aby byly v současné náročné globální ekonomice schopny efektivní konkurence. V současné době se 85 % ředitelů IT domnívá, že jejich informace nejsou dobře řízeny a sdíleny v celém podniku. Navíc většině firem chybí soudržná strategie, jak získat z jejich informací co největší hodnotu.

Společnosti ze všech odvětví včetně zdravotnictví, maloobchodu a výroby mohou tento okamžitý přístup k informacím s analytickými funkcemi využít k tomu, aby lépe pochopily trendy na trhu a mezi zákazníky. Nový software například může maloobchodníkům pomoci organizovat data a přistupovat k nim snadněji z obchodů, z webu, katalogového prodeje a z interních skladových a obchodních systémů a zároveň jim pomůže analyzovat budoucí trendy v nakupování, stejně tak usnadní přijímat chytřejší obchodní rozhodnutí.

IBM Informix Dynamic Server (IDS) je strategickým prvkem softwarového portfolia IBM Information Management, který zahrnuje management databázového softwaru, jenž poskytuje mimořádný výkon při zpracování online transakcí, vysokou spolehlivost a levnou správu.

V mnoha odvětvích, například v maloobchodě, v telekomunikacích, ve státní správě, v oblasti cestovního ruchu a zábavy je IDS nejpoužívanějším systémem pro správu databází (DBMS).

Funkce Informix Warehouse Feature je zákazníkům softwaru Informix k dispozici v celosvětovém měřítku od 5. března 2009. Více o této nabídce se dozvíte na webu: www.ibm.com/in­formix/warehou­se.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).