Hlavní navigace

Nový e-shop pro potápěče se zbožím značek Uwatec, ScubaPro a SubGear od KAKTUS Software

[Tisková zpráva] Praha, 25. října 2010 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že vyvinula a implementovala internetový obchod s potřebami pro potápěče značek Uwatec, ScubaPro a SubGear http://www.uwatec-scubapro.cz/, který provozuje společnost Fordivers.cz, specializovaný prodejce značkové potápěčské techniky.

Sdílet

Způsob objednání zboží prostřednictvím e-shopu na webových stránkách http://www.uwatec-scubapro.cz/ zákazníky intuitivně navádí k jednotlivým krokům od výběru v Katalogu, kde si zákazník může navolit seřazení dle ceny či značky, přes volbu různého typu zobrazení položek vždy s aktuálním stavem dostupnosti zboží. Úhradu za objednané zboží lze provádět online platební kartou přímo přes zabezpečenou platební bránu či dalšími metodami, tj. v hotovosti nebo platební kartou při nákupu v prodejně, předem bankovním převodem nebo na dobírku při doručení zboží.

Celý systém e-shopu je postaven na platformě .NET a jako datovou základnu využívá Microsoft SQL Server 2008. Systém je integrován se skladovým systémem provozovatele, takže v e-shopu jsou u produktů v každém okamžiku k dispozici aktuální informace o dostupnosti a počtu kusů na skladě.

Již dříve KAKTUS Software spolupracoval se společností Fordivers.cz na vylepšení webových portálů www.cressi.cz a www.potapeni-prodej.cz zabývajících se potápěním a prodejem potřeb pro potápěče.

O KAKTUS Software
KAKTUS Software je dynamicky se rozvíjejícím softwarovým developerem. Od svého založení v roce 1997 poskytuje profesionální služby a vyvíjí technologicky vyspělý software s hlavním důrazem na systémy založené na internetových a intranetových technologiích. V rámci vývoje softwaru společnost KAKTUS Software úzce spolupracuje s předními technologickými partnery, mezi které patří například společnosti Microsoft a Oracle. Svá řešení poskytuje podnikům a organizacím z nejrůznějších odvětví. Portfolio zákazníků je velmi široké a zahrnuje nejen střední podniky, ale také giganty z oborů telekomunikací, obchodu, pojišťovnictví, logistiky, dopravy i státní správy apod. Více informací o společnosti lze nalézt na www.kaktus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).