Hlavní navigace

Nový email Centrum.cz hned 2x vítězem testů

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nový email Centrum.cz hned 2× vítězem testů

Nový inteligentní email portálu Centrum.cz uvedený do provozu 14.dubna 2005 zvítězil hned ve dvou testech renomovaných odborných časopisů – Svět počítačů a CHIP.

Nezávislé odborné testy jsou pro velké množství uživatelů důležitým vodítkem při výběru internetové služby. Například pro začínajícího uživatele není lehké poznat rozdíl v kvalitě a propracovanosti služeb.

„Na novém emailu jsme pracovali více než rok a investovali jsme přes 30 mil Kč. Jsme nesmírně rádi, že hned dva renomované odborné časopisy ohodnotily nový email jako nejlepší. A to i v konkurenci se světovými hráči.“ Komentuje vítězství Ondřej Tomek, ředitel Centrum.cz.

Nový email Centrum.cz si hned po týdnu spuštění připsal 30 tisích nových uživatelů. Dle zdrojů společnosti iAudit se týdenní návštěvnost emailu Centrum.cz dostala přes 370 tis.uživatelů. A i díky TV reklamě „blondýny“ počet uživatelů dále roste.

„Našim uživatelům se snažíme nabízet maximální komfort a funkce, nasloucháme jim a proto zavádíme 600MB přílohy, přejeme si ale také, aby je používání Emailu Centra bavilo a proto jsme připravili vtipný emailový Notifikátor s motivem blondýnek. Věříme, že to vše, stejně jako umístění v testech přiláká ještě více nových uživatelů“, připojuje své vyjádření k vítězství šéf komunikačních služeb Centrum.cz Martin Zedek.

Pořadí v testech emailových služeb
Svět počítačů č.10   CHIP 6/05
1. Centrum.cz email 1. Centrum.cz email
2. Gmail.com 2. Seznam email
3. Atlas email 3. Atlas email
4. Yahoo email 4. Tiscali email
5. Seznam email 5. Email.cz

Podrobné výsledky testu najdete zde:
Svět počítačů
http://img.net­centrum.cz/re­klama/autopro­mo/emailkampan/dwn/svet-pocitacu.pdf

CHIP
http://img.net­centrum.cz/re­klama/autopro­mo/emailkampan/dwn/chip-test.pdf


Kontakt:
Oldřich Bajer
Mobil: 737 213 503
E-mail: olda.bajer@net­centrum.cz

Centrum.cz (www.centrum.cz) je dynamicky rostoucí internetový portál, který je vůdcem trhu v oblasti poskytovaných služeb a využívání vlastních špičkových technologií. Podle času stráveného na stránkách je jedničkou mezi českými portály.
V roce 2004 vyhrál vyhledávač Centrum.cz (technologie Morfeo) 2 testy vyhledávačů.
Centrum.cz nabízí svým uživatelům vše, co mohou na internetu potřebovat, od pokročilého vyhledávání, bezpečného a kvalitního e-mailu, největšího chatu v ČR, možnosti vytváření vlastních webových prezentací až po velké množství aktuálních informací a služeb, jako jsou zpravodajství, finance, reality, auto, zábava, žena, slovníky atd.
Od září 2000 funguje slovenská verze portálu Centrum.sk.
Majiteli portálu Centrum.cz jsou Ondřej Tomek a Oldřich Bajer a společnosti Intel Capital a Baring Communications Equity.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).