Hlavní navigace

Nový finanční ředitel Trasku

[Tisková zpráva] Konzultační a technologická společnost Trask solutions jmenovala na pozici finančního ředitele Ing. Martina Brůžka. Na nové místo přichází ze společnosti Citibank, kde pracoval na pozici Team Leadera nejprve v oddělení Finanční kontroly, později v oddělení Business Intelligence. Ve společnosti Trask bude Martin Brůžek zodpovědný za finanční řízení společnosti.

Sdílet

Trask se dynamicky rozvíjí již několik let a naší ambicí je v tomto růstu nadále pokračovat. V minulém roce jsme realizovali zisk ve výši 150 mil. Kč, což znamenalo meziroční nárůst obratu o 47%. Kvalitní finanční řízení je v takto rychle se rozvíjející společnosti naprostou nezbytností a věříme, že pro nás bude Martin Brůžek se svými zkušenostmi velkým přínosem“, říká Filip Tománek, generální ředitel společnosti Trask solutions.

Martin Brůžek dříve pracoval ve společnosti Citibank, kde bylo jeho úkolem analyzovat chování klientů segmentu SME (malé a střední firmy) a dále byl zodpovědný za zavedení CRM systému pro retailové klienty banky. V roce 2006 společně s dalšími kolegy získal prestižní ocenění World Award for Excelence 2006.

Martin Brůžek je absolventem VŠE Praha, obor Informační technologie. Je ženatý a svůj volný čas věnuje především rodině. Ze sportů upřednostňuje ty, kterým se může věnovat i se svým čtyřletým synem – jako je plavání, rekreačně sjezdové lyžování a jízda na kole.

Trask solutions je konzultační a technologická společnost, která pomáhá svým zákazníkům využívat informační technologie k rozvoji jejich podnikání a k rychlejšímu zavádění nových produktů a služeb. Pomocí integračních a konsolidačních řešení Trask sjednocuje a zjednodušuje IT architekturu a procesy v organizaci, čímž zákazníci dosahují úspor, získávají větší flexibilitu, lépe spravují rizika a kontrolují náklady a tak jsou schopni rychleji a efektivněji inovovat.

Trask je dlouholetým partnerem nejvýznamnějších firem a institucí v oblastech bankovnictví a financí, telekomunikací, obchodu, státní a veřejné správy a v dalších sektorech. Mezi zákazníky společnosti jsou například Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, ING Bank, GE Money, Telefónica O2, Alliance Healthcare a další.

Společnost Trask solutions byla založena v roce 1994, v současnosti má téměř 130 zaměstnanců a její tržby v roce 2006 dosáhly 150 milionů Kč. Své služby poskytuje nejen v České republice, ale i v dalších zemích střední Evropy. Více informací najdete na www.trask.cz.