Hlavní navigace

Nový hobby magazín CeskyKutil.cz startuje

[Tisková zpráva] Na internetové mediální pole vstupuje nový hráč. Je jím CeskyKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu. Magazín provozuje společnost Český kutil.cz, s.r.o., kterou založili Pavel Zeman, dlouholetý dodavatel obsahu pro hobby časopisy a Stanislav Knotek, zakladatel a dnes již bývalý spolumajitel poskytovatele webových aplikací CZI s.r.o.

Sdílet

Má dnes médium tohoto zaměření a formátu šanci na úspěch? Ředitel společnosti Český kutil.cz, s.r.o., odborník na internetové projekty Stanislav Knotek, je optimista: „Naším cílem je vybudovat věrohodné a plnohodnotné internetové hobby médium, které svým čtenářům a odborné veřejnosti vytvoří prostor pro jejich vzájemnou komunikaci. Jelikož naší cílovou čtenářskou skupinou budou ženy a muži od 20-ti let, bude velmi zajímavé sledovat vznikající komunitu čtenářů napříč generacemi. V době, kdy vydavatelstvím časopisů a novin klesají průběžně náklady a řeší ožehavou situaci nutného přechodu z papíru na internet, byla volba internetu jako mediální platformy jednoduchá. CeskyKutil.cz bude vždy ryze internetový projekt bez tištěné podoby.“

Kvalitní obsah je na internetu nejhodnotnější kapitál
Pozici šéfredaktora magazínu CeskyKutil.cz zastává Pavel Zeman, specializovaný autor hobby fotografií a textů pro renomované hobby časopisy, jako jsou např. Praktik, Chatař & chalupář, Dům a bydlení – příloha o bydlení pro deník Právo, Hobby Blesk, apod. „Magazín dokáže srozumitelnou formou informovat čtenáře o stavařské, kutilské a zahrádkářské teorii, hledat a přinášet inspirace pro zařízení interiérů, nabízet podrobné postupové fotonávody na vlastní seberealizaci a kreativitu jedince a informovat o novinkách trhu. Odborné znalosti našeho týmu jsou to nejcennější, co máme. Díky nim dokážeme udržet kvalitativní úroveň magazínu pro naše čtenáře tak, abychom nespadli do průměrnosti a bulvárnosti většiny dnešních internetových zpravodajských serverů. Víme, že se nesmíme ani na okamžik zastavit, a svou odbornost a přehled v oboru neustále vylepšujeme,“ říká k práci na novém magazínu jeho duchovní otec.

Základní fakta o Český kutil.cz, s.r.o.
Společnost Český kutil.cz, s.r.o. je provozovatelem internetového hobby magazínu pro celou rodinu CeskyKutil.cz. Sídlí v Praze, její působnost je však po celé České republice. Do Obchodního rejstříku byla zapsána 29.08.2006. Jed­nateli společnosti jsou Pavel Zeman a Stanislav Knotek. Magazín CeskyKutil.cz byl spuštěn do provozu dne 1.3.2007.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).