Hlavní navigace

Nový hráč na trhu IT – společnost Auriga Systems s.r.o.

[Tisková zpráva] Na trhu IT vznikla nová společnost Auriga Systems s.r.o., která si klade za cíl poskytovat produkty a služby v oblasti IT a zabezpečení dat. Díky interní optimalizaci a efektivitě je připravena nabídnout výrazně nižší ceny software, než je na trhu běžné. V této souvislosti přichází se zcela novou službou - Optimalizací výdajů na IT.

Sdílet

Praha 1. září 2009 – Společnost Auriga Systems s.r.o. založil Ing. Jiří Mrnuštík, který k tomuto kroku dodává: „Auriga Systems s.r.o. přináší nový přístup k řešení ICT potřeb svých klientů. Současně provádí i profesionální poradenství podnikům na jejich cestě za zvýšením konkurenceschop­nosti a efektivity.

Společnost je založena na nových principech distribuovaného řízení a distribuované infrastruktury. Kancelář a hlavní sídlo má v Praze a pobočku v Brně. Cílem bylo vytvořit nový model fungování firmy s minimálními náklady na back office, moderním technologickým zázemím a efektivně nastavenými podnikovými procesy.“

Mimo již zmíněnou oblast IT využívá Auriga Systems tým svých interních i externích konzultantů, k poskytování profesionálního poradenství v oblasti řízení podniků, krizového managementu, transformace společností a vyhledávání vhodných finančních investorů a technologických partnerů.

Auriga Systems spolupracuje s těmi nejlepšími v oboru a může se pyšnit partnerstvím s předními dodavateli bezpečnostních technologií, jako jsou Cisco, ESET, F-Secure, McAfee, Microsoft, Symantec, TrustPort a další.