Hlavní navigace

Nový ICQ Video Portal: rychlý a výkonný nástroj pro více než 300 milionů videonahrávek

[Tisková zpráva] PRAHA, 10. prosince 2009: ICQ, přední poskytovatel služeb typu „instant messaging“ (IM), dnes uvádí nový nástroj pro instantní sdílení videonahrávek na svém ICQ Video Portálu. Nyní mohou uživatelé ICQ prostřednictvím jediného kliknutí sledovat, vkládat a posílat videa svým přátelům a sdílet s nimi oblíbené nahrávky v rámci profilů na sociálních sítích.

Sdílet

ICQ Video Portal je podporován nejkomplexnějším vyhledávacím nástrojem pro video soubory – Truveo. Nový portál tak přibližuje uživatelům ICQ celý svět webových videonahrávek na dosah ruky, přičemž jim umožňuje surfovat mezi více než 300 miliony video souborů. Vyhledávání těch nejzajímavějších videonahrávek na webu je nyní s ICQ Video Portálem hračkou díky tomu, jak je vyhledávání rychlejší a jednodušší. Ať již se nejnovější video týká oblíbené kapely, nejnovějších událostí, klepů či posledního sportovního zápasu, nyní jsou dostupné na jediné kliknutí.

ICQ Video Portal umožňuje ICQ uživatelům vložit svá oblíbená videa přímo na jejich vlastní sociální média, stránky a blogy. Uživatelé mohou procházet jednotlivé kanály a kategorie, jako např. zábava, zpravodajství sport, hudba a další. Mohou také hodnotit videa a přidávat komentáře přímo přes ICQ Video Portal ve škále 1 až 5 hvězdiček. Pro rozšířené vyhledávání ICQ Video Portal nabízí populární vyhledávání lokálního obsahu z konkrétních zemí, takže vyhledávání oblíbených videonahrávek se stává ještě jednodušší a méně časově náročné. Svá oblíbená videa můžete začít hledat na adrese: http://video.ic­q.com/.

O ICQ:
ICQ je předním poskytovatelem služeb typu „instant messaging“ pro globální komunitu internetových uživatelů. Robustní instant messaging software ICQ, špičkové komunikační funkcionality a dynamické nástroje pro komunity jsou nyní bezplatně dostupné v 16 jazycích na webové stránce www.icq.com. ICQ byla vytvořena v roce 1996 izraelskou společností Mirabillis, která je dnes součástí skupiny AOL LLC. ICQ a její květinové logo jsou registrovanými známkami AOL LLC v USA a dalších zemí světa.