Hlavní navigace

Nový internetový obchod - tentokrát pro vaše zvířecí mazlíčky

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nový internetový obchod – tentokrát pro vaše zvířecí mazlíčky

Praha, 9. července 2001 – InternetShops, a. s., provozovatel nejvýznamnější skupiny obchodů na českém Internetu, otevřel 2. července 2001 na adrese www.zverinec.cz další internetový obchod Zvěřinec.cz. Jak již napovídá název, obchod se orientuje na chovatele domácích zvířat, kteří mohou vybírat z bohatého sortimentu téměř 8.000 chovatelských potřeb. Nabídka zahrnuje krmiva, vitamíny, hračky, steliva, domečky, klece, techniku, postroje, ale i další produkty.

„Pro zákazníky máme kromě atraktivních slev na zboží ve výši 10 – 20% připraveny také dárečky. Náš obchod poskytuje vedle široké nabídky chovatelských potřeb, kterou budeme neustále doplňovat, také veterinární poradenství a rady zkušených chovatelů,“ oznamuje Markéta Kubicová, produktová manažerka internetového obchodu Zvěřinec.cz

Jiří Hlavenka, předseda představenstva společnosti, komentuje spuštění nového obchodu: „Jak jsme dříve oznámili, pokračujeme v rozšiřování našich e-commerce aktivit. Po týdnu provozu internetového obchodu Zvěřinec.cz je zřejmé, že jsme se dobře trefili do volného či zatím velmi špatně zaplněného místa – hovoří pro to fakt, že za tento první týden jsme i bez výrazné reklamní kampaně obdrželi objednávky na zboží za více než 40.000 Kč.“

Do skupiny InternetShops (www.internet­shops.cz) patří v současnosti již sedm internetových obchodů: Vltava.cz (www.vltava.cz  – knihy, hudba, video a DVD, e-books, MP3), Cybex.cz (www.cybex.cz – výpočetní technika), MusicKatalog.cz (www.musickata­log.cz -„hard-to-get“ hudba), Orchidea.cz (www.orchidea.cz – kosmetika, péče o zdraví a krásu, drogistické zboží), Kancelář.cz (www.kancelar.cz – kancelářská technika, spotřební materiál) a VypalCD.cz (www.vypalcd.cz – customizovaná CD). Nejmladším obchodem je Zvěřinec.cz (www.zverinec.cz).

InternetShops, a. s., je dceřinou společností Computer Press, a. s.

O společnosti Computer Press, a. s.

Computer Press, a. s., je předním českým mediálním domem, působícím v oblasti Internetu, časopisecké a knižní produkce. Posláním společnosti je přinášet svým zákazníkům kvalitní a hodnověrné informace a služby s nimi spojené, potřebné pro jejich vzdělávání, profesi, profesní rozvoj nebo i soukromý život, a přispívat tak k lepší kvalitě práce i života u nás.

Tiskové zprávy společnosti Computer Press, a. s., najdete na: http://www.cpres­s.cz/zpravy.

Informace o společnosti InternetShops, a. s., najdete na: www.internetshop­s.cz http://www.in­ternetshops.cz.

Logo společnosti InternetShops najdete na http://www.in­ternetshops.cz/lo­ga.htm.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).