Hlavní navigace

Nový inzertní server pro webové tvůrce

[Tisková zpráva] K 1. prosinci 2009 přichází na český internet inzertní server Sablonyproweb.cz, jenž by měl sloužit webovým designérům a tvůrcům webových doplňků k propagaci a prodeji jejich práce. Nezáleží na tom, zda jste firma, student IT nebo amatér zapálený do tvorby webových stránek, inzerát zde může podat skutečně každý – a pro všechny je to zdarma. Sablonyproweb.cz by rády sdružily všechny nadšence, kteří v rámci internetu něco vytvářejí a mohou svou tvorbu nabídnout i ostatním.

Sdílet

Do nabídky je možné zařadit šablony pro statické stránky i pro e-shopy a redakční systémy, inzerovat ale můžete také hotové weby nebo naopak jednotlivé grafické prvky či fotografie. Jedna z kategorií slouží poptávajícím a další mohou být zřízeny podle zájmu. Web je nový, čerstvý a flexibilní…

Sablonyproweb.cz by chtěly umožnit svým návštěvníkům rychlé vyhledání tvorby webových designérů a porovnání její kvality i ceny. Posloužit ale mohou i tvůrcům samým k zakoupení doplňků, s jejichž vytvářením nechtějí ztrácet čas osobně.

Věříme, že touto cestou budete moci najít užitečné kontakty a zdroje pro své internetové projekty, a na druhé straně se vám zde otevírá možnost získat nové klienty a zvýšit příjem. Stránky jsou tady a jsou přístupné všem… tak je bez rozpaků užívejte!