Hlavní navigace

Novy kapesni pocitac MyPal A 639 s GPS

[Tisková zpráva] Úplná bezdrátová svoboda - Bluetooth, GPS a 1GB vestavěné paměti.

Sdílet

Praha 16. října 20006 – Společnost ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel vysoce výkonných kapesních počítačů, představila PDA MyPal A639 GPS s vestavěnou pamětí o velikosti 1 GB, která poskytuje dostatečný prostor pro GPS mapy a digitální multimediální obsah. Zbrusu nový kapesní počítač nabízí prostřednictvím technologií GPS, Wi-Fi a Bluetooth v2.0 zdokonalené bezdrátové spojení a tím poskytuje úplnou bezdrátovou svobodu.

Velká vestavěná paměť 1GB Flash a rozšíření miniSD
Vestavěnou paměťí o velikosti 1 GB a čtečkou SD karet nabízí MyPal A639 dostatečnou kapacitu pro navigační mapy různých měst, videa, hudbu ve formátu MP3, fotografie a další multimediální obsah. MyPal A639 je tak dokonalým GPS přístrojem a zároveň médiem pro přenášení objemných souborů.

Bezdrátová svoboda – GPS, Wi-Fi a Bluetooth vše v jednom přístroji
MyPal A639 je dokonalým přístrojem pro navigaci během silničních výletů, pro bezdrátové připojení k síti a pohodlné přenosy dat bez kabelů.

GPS
Díky navigační technologii GPS, velké kapacitě paměti pro mapy a otočné anténě, jež zajišťuje kvalitní příjem satelitního signálu, je MyPal A639 prvotřídním společníkem na cestách.

WLAN 802.11b+g
MyPal A639 podporuje normy 802.11b+g, což umožňuje využívat vysokorychlostní bezdrátové připojení k síti pro snadný přístup k internetu a sdílení souborů s ostatními přístroji v rámci sítě WLAN.

Bluetooth v2.0
S pomocí bezdrátové technologie Bluetooth v2.0 nabízí MyPal A639 rychlé a pohodlné bezdrátové přenosy dat typu point-to-point s dalšími přístroji s technologií Bluetooth, jako jsou notebooky, mobilní telefony a osobní počítače, nedochází k narušení provozu Wi-Fi.

Otočná GPS anténa
Protože cestovatelé a řidiči rádi sledují obrazovku z různých úhlů, otočná konstrukce umožňuje, aby anténa byla vždy „rovnoběžně s oblohou“, a to bez ohledu na to, zda se přístroj nachází v prohlížecím režimu „na výšku“ či „šířku“. Uživatel tak získává nejlepší kvalitu signálu. Samotná anténa pak má větší plochu v porovnání s běžnou konstrukcí, což s sebou přináší vynikající příjem signálu.

Více informací o PDA MyPal A639 a dalších produktech společnosti ASUS naleznete na internetové stránce www.asus.com nebo www.asus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).