Hlavní navigace

Nový katalog prověřených obchodů

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nový katalog prověřených obchodů

(Brno, 25. 8. 2003) – ZONER software, poskytovatel v ČR nejúspěšnější komerční platformy pro výstavbu a provoz profesionálních internetových obchodů Zoner inShop, spustil koncem srpna na doméně www.inshop.cz nový katalog internetových obchodů.

Cílem projektu je nabídnout uživatelům internetu katalog – nákupní portál, ve kterém bude pouze výběr funkčních, prověřených a důvěryhodných obchodů, které budou periodicky kontrolovány. Do katalogu mohou být zařazeny pouze obchody postavené na platformě Zoner inShop, splňující podmínky uvedené na stránkách katalogu. Splnění a dodržování těchto podmínek kontrolují vedoucí odborní pracovníci oddělení Zoner inShop, společnosti ZONER software, s. r. o.

V době spuštění katalog obsahuje 164 obchodů, rozdělených přehledně do 24 kategorií a 103 podkategorií s možností podrobného fulltextového vyhledávání. Vedle samotného katalogu zde návštěvníci naleznou n akonci každého měsíce rovněž žebříček pěti nejnavštěvova­nějších obchodů, doporučené obchody, možností přidávat k jednotlivým obchodům hodnocení a komentáře. Součástí je také každoměsíční vyhodnocení prestižního ocenění „Prodejna měsíce“.

O společnosti ZONER software

Společnost ZONER software, s.r.o. (www.zoner.cz), je největší český producent software v oblasti grafiky, digitální fotografie, multimedií a jako poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Internetové služby (www.czechia.com) jsou založeny na profesionalitě a dlouholeté tradici. Vysokou kvalitu dokazuje i obchodní systém Zoner inShop (www.zoner.cz/in­shop), který je nejúspěšnějším komerčním řešením pro výstavbu a provoz internetového obchodu v tuzemsku.

Kontaktní informace:
Martin Groh, vedoucí divize e-komerce, groh@zoner.com
tel.: +420 543 257 244, www.inshop.cz, www.zoner.cz/in­shop

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).